تبلیغات سونی برای رونمایی از بازی جدید خود در سنگاپور

تبلیغات سونی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

سونی برای تبلیغ بازی کامپیوتری جدید خود موسوم به «Gran Turismo 7»، یک دستگاه فروش خودکار عظیم الجثه را بر روی ساختمانی چند طبقه در کشور سنگاپور نصب می‌کند. تبلیغات سونی برای رونمایی از بازی کامپیوتری جدید این کمپانی بزرگ، تحت عنوان «Gran Turismo»، یک ساختمان بلند 20 طبقه معروف در سنگاپور به نام «ABM Ten Square» تبدیل به یک دستگاه فروش خودکار بسیار بزرگ خودرو شده است.

مطالعه بیشتر: معرفی هندزفری OpenBack از سونی

هر یک از طبقات این ساختمان دارای اتومبیلی مخصوص به خود هستند. در نهایت و پس از ثبت سفارش می‌توان خودرو‌ها را از طریق یک سیستم بالابر سفارشی پایین آورد و به علاقمندان تحویل داد. از این جا به بعد علاقمندان به بازی GT7 می‌توانند با خودروی محبوب خود آزمایشی رانندگی کرده و رویا‌هایشان را در زمینه بازی تحقق یافته ببینند.

تبلیغات سونی برای معرفی بازی کامپیوتری

این تبلیغات سونی توسط آژانس تبلیغاتی «DDB» با مشارکت یک آژانس خلاقیت و برگزار کننده مراسم در سنگاپور موسوم به «AXIS Group Asia» و بنگاه ماشین «Autobahn Motors» راه اندازی شد. به گفته «کاتشیویکو موراسه»، رئیس فعالیت‌های تجاری در «Sony Interactive Entertainment»، سونی به این کمپین تبلیغاتی بسیار افتخار می‌کند، زیرا سندی بزرگ در راستای اثبات تلاش بخش بازاریابی در عرصه بین المللی است. در ادامه تم و جریان اصلی بازی با فضای محلی سازگار شده است. در نهایت یک ساختمان معروف در سنگاپور نیز برای این تبلیغات سونی انتخاب شده است.

در کنار آن و در قالب کمپین، سونی همچنین دست به انتشار مجموعه‌ای از ویدئو‌های تبلیغاتی در فضای آنلاین زده که تصاویری از خودرو‌های فروشی سوپر اسپورت را در جاده نشان می‌دهد. علاوه بر این، ویدئو‌ها یک کافه GT شبیه سازی شده را به تصویر می‌کشند که به لطف حضور چند اینفلوئنسر مشهور و شناخته شده جذابیت خاصی پیدا کرده است. این زوج اینفلوئنسر به نام‌های «بابی تونلی» و «کلر جدرک» در کنار سایر شخصیت‌های معروف موتور اسپرت از سرتاسر منطقه آسیا و اقیانوسیه، ایده‌هایی درباره اتومبیل، مسابقه و GT7 را با دیگران به اشتراک می‌گذارند.

بیشتر بخوانید:  تبلیغات ویروسی حاصلِ صخره نوردی در فروشگاه لباس

منبع: www.famouscampaigns.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0