تبلیغات سوپربول (Super Bowl) و بازگشت BMW به آن پس از 7 سال

تبلیغات سوپربول
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

پس از هفت سال دوری، بی ام دبلیو با یک آگهی تبلیغاتی جدید به مسابقات Super Bowl 2022 بازگشت. پیش‌تر، آخرین تبلیغات سوپربول بی ام دبلیو در سال 2015 وقتی اکران شد که این شرکت در حال تبلیغ خودروی برقی و شیک جدید خود موسوم به «BMW i3» بود.

بی ام دبلیو تمام برقی در قالب یک آگهی تبلیغاتی 60 ثانیه‌ای در جریان مسابقه Super Bowl XLIX در روز یک شنبه، 1 فوریه سال 2015 میلادی نمایش داده شد.

امسال، این خودروساز آلمانی، حجم عمده‌ای از تلاش‌ها و بودجه تبلیغاتی خود را صرف تبلیغ خودرو‌های برقی جدید بی ام دبلیو تحت عناوین «i4» و «iX» کرد. خودرو‌های برقی بخشی از برنامه‌های آتی بی ام دبلیو به شمار رفته و بی ام دبلیو تلاش زیادی می‌کند تا در این زمینه به موفقیت‌هایی عظیم و پربار دست یابد.

بیشتر بخوانید: بهترین آگهی ‌های تبلیغاتی خودرو در سال 2021

سال گذشته، تنها سه خودروساز در جهان به نام‌های تویوتا، Stellantis و جنرال موتورز در مسابقه تبلیغاتی Super Bowl شرکت کردند. این رقم در Super Bowl سال 2020 شش خودروساز بود اما هنوز به پای 11 برند خودروساز حاضر در Super Bowl سال 2018 نمی‌رسید. در سال 2022، پنج خودرو ساز تایید شده به میدان مبارزه تبلیغات Super Bowl راه پیدا کردند:

نیسان، تویوتا، جنرال موتورز، کیا و بی ام دبلیو. هیوندای، مرسدس بنز و هوندا از قبل اعلام کرده اند که هیچ برنامه‌ای برای شرکت در Super Bowl امسال ندارند.

مطالعه بیشتر: تبلیغات استادیوم آزادی

مسابقه Super Bowl سال 2022 در روز 13 فوریه، استادیوم «SoFI»، ورزشگاه خانگی هر دو تیم فوتبال آمریکایی «Chargers» و «Rams»، راس ساعت 18:30 به وقت محلی در شهر لس آنجلس برگزار شد. این بازی به شکل زنده از شبکه تلویزیونی NBC پخش می‌گردد. در نهایت انتظار داریم که به زودی شاهد پخش تصاویری از پشت صحنه فیلم‌ها و کمپین‌هایی باشیم که منجر به ساخت تبلیغات سوپربول خودروی برقی مدل جدید بی ام دبلیو موسوم به «i4» و «iX» شد.

لینک منبع: bmwblog.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0