تبلیغات عینک آفتابی ؛ چشم ها زیر نور مستقیم آفتاب اذیت شده اند

تبلیغات عینک آفتابی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تبلیغات عینک آفتابی برند «Ace & Tate» که توسط استودیو طراحی «Base Design» ایجاد شد، بر روی این موضوع تاکید می‌کند که چرا شما به عینک آفتابی نیاز دارید؟

راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی بدون ذکر هر نوع توضیحات اضافه و خاصی، می‌تواند برای یک کسب و کار حرکتی جسورانه به شمار رود اما این تبلیغات عینک آفتابی به طرز شگفت انگیزی تداعی کننده مفهومی خاص و متفاوت است. این پرتره‌های خوشاینده و البته بدون رتوش تصاویری از افراد را در حالی نشان می‌دهند که پرتوی از نور خورشید بر چهره آن‌ها تابیده و چشمانشان را اذیت می‌کند. تصاویر فوق با یک شعار ساده همراه هستند: «خورشید شما را وادار به انجام یک کار می‌کند.»

کمپین خلاقانه بر ای برند عینک آفتابی

شریک استودیو طراحی «Base Design» تیری برونفوت، معتقد است که این پوستر‌های تبلیغاتی احساس مشترک و جهانی اذیت شدن چشم‌ها بر اثر تابش نور خورشید را در بر می‌گیرند. به گفته وی، این تبلیغات عینک آفتابی در ادامه روند فعالیت‌های برند «Ace & Tate» اجرا می‌شود زیرا این کسب و کار هشت ساله با خطر هجوم رقبای جدید به این بازار پرمخاطب روبرو است.

پوستر تبلیغات عینک آفتابی

مدیران استودیو طراحی Base Design توضیح می‌دهند که هدف از انجام این کار کمک به Ace & Tate برای پذیرش شرایط رو به رشد خود و بیان روایتی سازگارتر با شرایط فعلی است.

عینک آفتابی

تصاویر در قالب این کمپین خلاقانه تبلیغاتی خود به تنهایی پیام مورد نظر را به مخاطب رسانده و بدون هر نوع توضیح اضافی واقعیت را روایت می‌کنند. این تبلیغات عینک آفتابی به نوعی تجسم عینی روزی آفتابی و خلق و خویی شاد به حساب می‌آیند. برند عینک «Ace & Tate» به لطف وجود شکلی از طراحی موسوم به «طراحی هلندی» یک نوع تعادل خاص را ایجاد می‌کند: «در مورد کاری که انجام می‌دهید دقت و جدیت به خرج داده اما در عین حال همچنان بی نظیر و بی همتا باقی بمانید.»

منبع: www.creativereview.co.uk

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0