تبلیغات نتفلیکس برای سریال Stranger Things در بناهای معروف

تبلیغات نتفلیکس
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

حواستان باشد که با اکران شوی تلویزیونی «Stranger Things 4» در تاریخ 27 ماه مه، تصاویر این سریال ترسناک نه تنها در تلویزیون‌ها بلکه در دل ساختمان‌های معروف در سرتاسر جهان نیز نفوذ پیدا کرده و آن‌ها را زیر و رو کرده اند. در این میان شاهد آن هستیم که اغلب اوقات در ابعاد بزرگ ساختمان‌های دیدنی معروف در 14 کشور جهان وارونه شده اند. تبلیغات نتفلیکس برای یکی از برترین سریال‌های خود یعنی Stranger Thing سر و صدای زیادی به پا کرد.

هر یک از این 15 تصویر نورانی در تبلیغات نتفلیکس بر اساس ماهیت ساختمانی که آن را فتح می‌کند، متفاوت است.

به عنوان مثال در شهر نیویورک، تصویری با ابعاد کلان و البته وحشتناک ساختمان «امپایر استیت» را در بر می‌گیرد. ساحل ماسه ای «بوندی» استرالیا نیز منقش به تاک‌های قرمز درخشانی است که افراد و غریق نجات‌های منطقه را محاصره کرده اند.

بیشتر بخوانید: دانلود سریال کره ای اهل جهنم

در شهر میلان واقع در ایتالیا این گروه از تبلیغات نتفلیکس نیز کاخ و ساختمان «Palazzo Carminati» به لطف وجود این تصاویر منظره ای ترسناک را خلق کرده که نمای بیرونی اش وارونه شده است. لوگو‌های الهام گرفته شده از دهه 80 میلادی در سرتاسر میدان «Duomo» ثابت می‌کند که این فقط یک کابوس نیست.

تبلیغات سریال stranger things

دیگر فتوحات شو تلویزیونی جدید نتفلیکس در دنیای وارونه شامل «Malecon Barranquilla» در کلمبیا، دروازه هند در بمبئی، «Menara» کوالالامپور در مالزی، بنای یادبود ملی «العلا» در عربستان سعودی، پارک «مدیا کلن» در آلمان، «XBox Plaza» در مرکز شهر لس آنجلس، قلعه «واول» در کراکوف واقع در لهستان، «Medborgarplasten» در استکهلم، موزه «گوگنهایم» بیلبائو، ساختمان «Telefónica» در شهر مادرید اسپانیا و مکان‌هایی دیدنی در لندن و توکیو را در بر می‌گیرند.

تبلیغات شبکه نتفلیکس برای سریال

در نهایت برای این نوع تبلیغات شبکه نتفلیکس برای سریال مشهور و پربیننده خود سوال پیش می‌آید که چگونه می‌توان این هیولا‌ها و تصاویر شگفت انگیز را متوقف کرد؟ ما هیچ پاسخی برای آن‌ها نداریم اما می‌توانید قسمت اول شو تلویزیونی «Stranger Things 4» را برای به دست آوردن یک سری سرنخ‌های جالب و هیجان انگیز تماشا کنید. قسمت دوم این شو تلویزیونی جذاب قرار است در اول جولای در نتفلیکس عرضه شد.

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0