بستن

تبلیغات نشنال جئوگرافیک برای مشتاقان دانش

national-geographic-imarketor

مجلۀ نشنال جئوگرافیک National Geographic بیش از ۶۰ میلیون مخاطب در سراسر دنیا دارد و به ۳۶ زبان ارائه می‌شود. در ایران نیز بیش از یکسال است که این ماهنامه باعنوان «گیتانما» با قیمت ۱۵ هزار تومان چاپ و عرضه می‌شود.
نشنال جئوگرافیک از آخرین تحقیقات و کاوش های علمی این انجمن با نام انجمن جغرافیای ملی و یا به تصویر کشیدن دنیا به بهترین نحو و از طریق عکس‌های بی‌نظیری که در این ماهنامه به چاپ می‌رسند به تغییر در رفتار و کردار مخاطبین با محیط اطراف می‌پردازد، همچنین جهت معرفی تمامی محققان، پژوهشگران علمی و عکاسان حرفه‌ای باآخرین دستاوردهای علمی، فرهنگی، تاریخی و زیست محیطی به جهانیان می‌پردازد.
نشنال جئوگرافیک در آخرین تبلیغات چاپی خود با عنوان «اشتیاقی برای دانش» اقدام به ارائه سه طرحِ زیبای زیر کرده‌است.
نشنال جئوگرافیک در این طرح‌ها با محوریتِ علامت سوال (؟) به معرفی موضوعاتِ کلی این مجله در مورد حیات‌وحش ، علوم و تاریخ پرداخته است.
national-geo-imarketor-wild
national-geo-imarketor-past
national-geo-imarketor-history

برچسب : National Geographicاشتیاق برای دانشکُن شغوفاً للمعرفهماهنامه گیتانماماهنامه نشنال جئوگرافیک فارسیمجله نشنال جئوگرافیکنشنان جغرافی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
به تازگی شرکت یکتاز سیکلت کویر (کویر موتور) که عموما…