تبلیغات پلی استیشن: جان هایی که به این زودی تمام نمی شوند

تبلیغات پلی استیشن
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در تبلیغات پلی استیشن این برند بیننده را به دنیایی اسرار آمیز و جذاب برده و تمام زندگی‌ها و جان‌هایی را که یک گیمر می‌تواند تجربه کرده و با آن‌ها به حیات خود ادامه دهد، را به نمایش خواهد گذاشت. این آگهی تبلیغاتی داستان مرد مسنی به نام «مالکوم» را روایت می‌کند که در نگاه اول مردی معمولی و بی ادعاست که از خیابان می‌گذرد. به تدریج که او را در شهر دنبال کرده و به خانه اش می‌رسیم، متوجه شخصیت‌های مختلفی خواهیم شد که او آن‌ها را زندگی کرده است. سپس به زیرزمین مخفی خانه او وارد می‌شویم. اینجا پر از اشیا باورنکردنی است که او طی ماجراجویی‌ها و سفر‌های مختلف جمع کرده است. در نهایت همه بینندگان عمیق تر از قبل به این راز پی می‌برند که او کیست.

مطالعه بیشتر: پلی استیشن به مسافران شوک می دهد

در قالب این تبلیغات جدید و جذاب پلی استیشن با گوشت و پوست خود قهرمان بی عیب و نقصی را می‌شناسیم که پلی استیشن نام دارد. ویدئوی تبلیغاتی فوق گواه بر این ادعاست که هر کسی می‌تواند به نوبه خود کنار کشف شگفتتی‌های بازی با پلی استیشن، عطش خود را برای ماجراجویی، کاوش، جستجو و هیجان برطرف کند. برند پلی استیشن در قالب آگهی تبلیغاتی خود از مخاطبان می‌پرسد: «چرا یک بار زندگی کنید، در حالی که می‌توانید زندگی‌های مختلف را تجربه کنید.»

این آگهی تبلیغاتی حرفه‌ای تحت همین عنوان در ماه ژوئن سال 2022 میلادی در ایالات متحده آمریکا منتشر شد. آژانس تبلیغاتی adam&eveDDB عهده دار طراحی و اجرای این آگهی تبلیغاتی در عرصه بازی شد و به خوبی از پس انجام این کار برامد.

این تبلیغات پلی استیشن به سفارش «Sony Interactive Entertainment» ساخته و اکران شد. معاون ارشد و رئیس بازاریابی جهانی این پروژه را «اریک لمپل»، مدیر ارشد، بازاریابی فروشگاهی و خدماتی جهانی آن را «گارت بارکر»، مدیر ارشد خلاقیت آن را «ریچارد بریم» و مدیر خلاقیت اجرایی آن را «آنت نلسون» و «مایک ساترلند» تشکیل می‌دهند.

منبع: www.adsoftheworld.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0