بستن
تبلیغات

سواحل شنی دریا در خیابان‌های قدیم لندن با بیلبورد کرونا

gs_52446b27-d324-4957-8bc2-1caa0aa613db

در ادامه کمپین‌های برند نوشیدنی کروناCorona با نام «ساحل خودت را انتخاب کنFind your beach »، این‌بار قسمتی از سواحل دریا به خیابان‌های لندن آورده شدند.
کرونا در این کمپین با شبیه‌سازی قسمتی از خیابان به شکل ساحل شنی دریا و قراردهی تخت‌های آفتاب، لحظات خوش‌گذرانی و استراحت را برای مخاطبین تداعی می‌کند.
همچنین بطری سه بعدی  برآمده از بیلبورد با نورافشانی به مردم کمک می‌کرد تا ساحل را پیدا کنند و از دکه کنار ساحل نوشیدنی خود را تحویل بگیرند.
corona-flight-tv-spot-end-frame
تصویرسازی کمپین مذکور به راحتی ماهیت محصولات نوشیدنی کرونا را برای پوزیشنینگ محصول مهیا می‌کند.
حس شادابی و آرامش !
Coronabeach-20150813092052278
کمپین تابستانی کرونا با ایجاد چنین حسی برای عابرینی که غرق در روزمرگی و درگیر کارهای روزانه خود در خیابان‌های شلوغ لندن هستند بسیار تاثیرگذار است. یعنی همان هدفی که تمام بازاریابان به دنبال آن هستند.
همه بازاریابان سعی دارند با ایجاد تبلیغاتی متمایز در بین شلوغی و انبوه تبلیغات به چشم بیایند و در کمپین کرونا براحتی مشهود است که این برند علاوه بر پوزیشن کردن برند و محصول توانسته مخاطب را جذب کند.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
پلتفرم به اشتراک گزاری عکس و فیلم شرکت فیس‌بوک یا همان اینستاگرام، کانال ویدئویی خود
در تمام دنیا وقتی قرار بر گرفتن گواهینامه رانندگی باشد، داوطلب باید چند ساعتی را
پیتزا هات Pizza Hut برای تعطیلات کریسمس ۲۰۱۶، سه خانواده از همه‌جا بی‌خبر را با
برچسب : beach at londoncoronaFind your beachآبجو کرونا در سواحل شنیاخبار بازاریابیپوزیشن کردن برندپوزیشن کردن محصولساحل شنی در خیابان لندن
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

No Comments

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
در فستیوال موسیقی Ural Music Night از یک ایده خلاقانه…