سواحل شنی دریا در خیابان‌های قدیم لندن با بیلبورد کرونا

زمان مطالعه < 1 دقیقه5.4K۰

در ادامه کمپین‌های برند نوشیدنی کروناCorona با نام «ساحل خودت را انتخاب کنFind your beach »، این‌بار قسمتی از سواحل دریا به خیابان‌های لندن آورده شدند.
کرونا در این کمپین با شبیه‌سازی قسمتی از خیابان به شکل ساحل شنی دریا و قراردهی تخت‌های آفتاب، لحظات خوش‌گذرانی و استراحت را برای مخاطبین تداعی می‌کند.
همچنین بطری سه بعدی  برآمده از بیلبورد با نورافشانی به مردم کمک می‌کرد تا ساحل را پیدا کنند و از دکه کنار ساحل نوشیدنی خود را تحویل بگیرند.
corona-flight-tv-spot-end-frame
تصویرسازی کمپین مذکور به راحتی ماهیت محصولات نوشیدنی کرونا را برای پوزیشنینگ محصول مهیا می‌کند.
حس شادابی و آرامش !
Coronabeach-20150813092052278
کمپین تابستانی کرونا با ایجاد چنین حسی برای عابرینی که غرق در روزمرگی و درگیر کارهای روزانه خود در خیابان‌های شلوغ لندن هستند بسیار تاثیرگذار است. یعنی همان هدفی که تمام بازاریابان به دنبال آن هستند.
همه بازاریابان سعی دارند با ایجاد تبلیغاتی متمایز در بین شلوغی و انبوه تبلیغات به چشم بیایند و در کمپین کرونا براحتی مشهود است که این برند علاوه بر پوزیشن کردن برند و محصول توانسته مخاطب را جذب کند.

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/Ni3WA

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند