آگهی تبلیغاتی جدید تویوتا | برادرانی که به امکان پذیر بودن هر کاری اعتقاد دارند

غیر ممکن را آغاز کن تبلیغ تویوتا

آگهی تبلیغاتی جدید تویوتا ، محصول مشترک آژانس‌های تبلیغاتی «Saatchi & Saatchi» و «Dentsu»، با بازی دو برادر اسکی باز، برایان و رابین مک کیور، اعتقاد تویوتا به تحرک برای همه را به شکلی خاص و برجسته نشان می‌دهد. این دو برادر هر دو ستاره‌های المپیک و پارالمپیک به شمار می‌روند.

در این فیلم تبلیغاتی دو برادر مک کیور به قدرت تحرک باور دارند. شعبه تویوتا موتور در آمریکای شمالی با یک آگهی تبلیغاتی یک دقیقه‌ای به بازی بزرگ Super Bowl باز می‌گردند. این ویدئوی کوتاه ضمن نمایش قدرت زیاد ورزش، پیامی الهام بخش حاوی لزوم برخورداری از عزمی راسخ برای حرکت را با مخاطبان به اشتراک خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید: با ارزش ترین برند خودرو

در قالب این ویدئوی تبلیغاتی به زندگی برادران مک کیور سفر کرده و به تماشای مسیر رشد و پیشرفت آن‌ها از دوران کودکی در کانادا تا زمان حال و شرکت در بازی‌های المپیک و پارالمپیک زمستانی می‌نشینیم. این دو برادر در کودکی و در طول زندگی در کانادا به اسکی از نوع صحرانوردی علاقمند شدند. برایان در سن نوزده سالگی به دلیل ابتلا به بیماری، تا حدی بینایی خود را از دست داد و در نهایت در بازی‌های پارالمپیک با کمک و راهنمایی برادرش شرکت کرد. برایان مک کیور پر افتخارترین قهرمان بازی‌های پارالمپیک زمستانی کانادا است.

لیزا ماتراتزو، نائب رئیس گروه و مدیر بازاریابی تویوتا در شعبه این برند در آمریکای شمالی، معتقد است که داستان زندگی رابین و برایان به ما یادآوری خواهد کرد که با قدرت بدنی، اراده محکم و آزادی حرکت می‌توانید هر کاری را انجام دهید. حمایت تویوتا از تلاش در جریان بازی‌های المپیک و پارالمپیک با ارائه نمونه‌هایی موفق از ورزشکارانی کامل می‌شود که هر روز به غیر ممکن‌ها دست می‌یابند.

مطالعه بیشتر: تویوتا یاریس هیبریدی

این آگهی تبلیغاتی یک دقیقه‌ای با آموزش اسکی به دو برادر شروع می‌شود. سپس آن‌ها به نوجوانانی تبدیل خواهند شد که به دوچرخه سواری می‌پردازند. برایان تلاش می‌کند تا در دوچرخه سواری از رابین عقب نماند. به دنبال کشف علت مشکل در بینایی برایان، رابین در صدد است تا برادرش را به حرکت به سمت جلو تشویق کند. پس از تماشای تصاویری از لحظات جلسات تمرینی، در نهایت شاهد دستیابی به 10 مدال پارالمپیک توسط برادران مک کیور هستیم.

بیشتر بخوانید: تویوتا کرولا؛ تجربه عالی رانندگی با کرولا کراس

این دو برادر ورزشکار موفق کانادایی امیدوارند که داستان زندگی آن‌ها به بینندگان انگیزه دست زدن به کاری غیر ممکن و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات پیش رو را بدهد. برایان معتقد است که امکان انجام هر کاری با پشتکار و حمایت برادری مانند رابین وجود دارد.

 

لینک منبع: lbbonline.com