بستن

تبلیغ در مجلات و تبلیغات محیطی بهترین کانال‌های تبلیغات

cometogether-billboardj

در سراسر جهان، مردم همچنان به تبلیغات رسانه‌ای قدیمی همچون تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ در مجلات و روزنامه‌ها و تبلیغات محیطی اعتقاد بیشتری دارند. درواقع این روش‌ها، البته به جز رادیو، در بیش از ۵۰ درصد موارد تاثیر مثبت روی افراد ایجاد می‌کنند.

بر اساس تحقیقات Kantar Millward Brown که در سال ۲۰۱۷ و روی ۱۴۵۰۰ شخص بین ۱۶ تا ۶۵ سال و در ۴۵ کشور جهان انجام شد، فرمت‌های جدید تبلیغات مانند تبلیغات اینترنتی، جستجو از طریق وب و ویدیوها نسبت به تبلیغات تلویزیونی، تبلیغ در مجلات و تبلیغات محیطی بین مصرف کنندگان محبوبیت کمتری دارند.

البته طبق آخرین آمارها میزان هزینه شرکت‌ها برای تبلیغات دیجیتال در ایالات متحده بیش از تبلیغات سنتی است.

یکی از دلایل آن می‌تواند این باشد که بسیاری از مردم تبلیغات آنلاین از طریق آژانس تبلیغاتی را مانند یک مهمان ناخوانده می‌بینند که به زور قصد دارد توجه آن‌ها را به خود جلب کند!

در صورتی که قصد استفاده از تبلیغات محیطی و تبلیغات چاپی در مجلات را دارید، می‌توانید از خدمات آژانس تبلیغاتی لاوان بهره‌مند شوید.

اما درنهایت باید بدانیم که مقایسه بین تبلیغات سنتی و تبلیغات جدید، برنده و بازنده‌ای ندارد. بسیاری از ما دنیای اطرافمان را بدون تکنولوژی‌های مختلف حتی نمی‌توانیم متصور شویم. شاید در ابتدا در برابر این نوآوری‌ها مقاومت کردیم، اما به تدرج آن‌ها تبدیل به بخش مهمی از زندگیمان شدند. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از آژانس‌های تبلیغاتی به تبلیغات دیجیتال روی آورده‌اند و راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند تا درنهایت بتوانند اعتماد افراد را جلب کرده و به اندازه تبلیغات سنتی در دل مخاطبان جا باز کنند!

تبلیغ در مجلات و روزنامه‌ها

 

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
شاید برایتان عجیب باشد که حجم تبلیغات محیطی و تبلیغات محیطی دیجیتال در حال افزایش
موسسه Magna اخیرا یک فایل ارزیابی و پیش بینی صعودی در مورد درآمدهای تبلیغاتی آمریکا
بخش بزرگی از هزینه سالانه شرکت‌ها را تبلیغات در بر می‌گیرند و بر همین اساس
برچسب : تبلیغ در مجلاتتبلیغات مجله ایتبلیغات محیطی
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
استفاده از موبایل در حین رانندگی، سومین عامل مرگ و…