عشق حد و مرز نمی‌شناسد – تبلیغ سامسونگ گلکسی S22 Ultra

تبلیغ سامسونگ گلکسی S22 Ultra
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در آگهی تبلیغاتی جدید و تبلیغ سامسونگ گلکسی S22 Ultra یک عنکبوت عاشق، ستاره فیلم کوتاه برند می‌شود.

تبلیغ سامسونگ گلکسی S22 Ultra

سامسونگ با همکاری آژانس تبلیغاتی «Leo Burnett» با هدف معرفی گوشی سامسونگ گلکسی S22 اولترا خود و در قالب یک آگهی تبلیغاتی داستان عاشقانه‌ای را به تصویر می‌کشد که یک سر قضیه یک عنکبوت عاشق قرار دارد.

محوریت این آگهی تبلیغاتی جدید را عنکبوتی بامزه به نام «سام» تشکیل می‌دهد. این عنکبوت کوچک و بامزه سراپا عاشق می‌شود. کمپین تبلیغاتی رسانه‌ای سامسونگ با تمرکز بر روی ویدئو‌های آنلاین از دهم فوریه راه‌اندازی شد.

بیشتر بخوانید: بهترین آگهی تبلیغاتی ولنتاین در تمام ادوار کدام است؟

ستاره تبلیغ سامسونگ گلکسی S22 Ultra را نه یک بازیگر و مدل معروف و سرشناس، بلکه یک عنکبوت کوچک عاشق تشکیل می‌دهد. این ویدئوی کوتاه عاشقانه جالب و شگفت انگیز در راستای تبلیغ گوشی هوشمند جدید سامسونگ موسوم به Samsung Galaxy S22 Ultra همزمان با روز و ولنتاین منتشر شد.

در این آگهی تبلیغاتی عنکبوتی زیبا و جذاب را می‎بینیم که از داخل آکواریوم عاشقانه به یک پوستر نصب شده بر روی دیوار برای تبلیغ گوشی تلفن همراه هوشمند جدید سامسونگ نگاه می‌کند. داستان او ظاهرا نمونه ای جالب از عشق در نگاه اول به شمار می‌رود.

سام عاشق همگام با آهنگی کلاسیک تحت عنوان «عشق ضربه می‌زند»، طیف متنوعی از احساسات مختلف را تجربه خواهد کرد زیرا در نهایت وقتی که یک پوستر جدید جای پوستر قبلی را می‌گیرد، موجی از دل شکستگی تمام فضای آکواریوم را پر خواهد کرد.

خوشبختانه، این عنکبوت کوچک دوستی مهربان را در کنار خود دارد که پایانی خوش را برای این داستان عاشقانه غم انگیز رقم خواهد زد. در ادامه این سوال به ذهن خطور می‌کند که آیا سام عاشق دوباره معشوقه‌اش را خواهد دید یا خیر؟

در روند ساخت این فیلم تبلیغاتی ترکیبی از صحنه‌های واقعی و تصاویر ساخته شده به لطف فناوری CGI مورد استفاده قرار گرفت و دو کارگردان به نام‌های «دوریان» و «دانیل» از شرکت فیلمسازی «Zauberberg Productions» به خوبی از پس انجام کار برآمدند.

صحنه‌های بازی عنکبوت و همچنین سکانس‌های CGI انیمیشنی در استودیو فیلمسازی «The Mill» لندن فیلمبرداری شدند.

لینک منبع: bestadsontv.com