لکسوس IS 500 و کمپین لکسوس: Kingo پشت فرمان خودرو دنبال جای پارک می‌گردد

لکسوس IS 500

لکسوس دست به راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی زده که همزمان با انتشار خبر اکران فیلم «Eternals»، در آینده، در آن یکی از قهرمانان فیلم، Kingo، را پشت فرمان لکسوس IS 500 خود قرار می‌دهد. مشارکت انحصاری لکسوس با Marvel، این شرکت زیر مجموعه تویوتا را واداشت تا در آگهی تبلیغاتی خود تصویری جذاب از دو محصول جدید خود را به نمایش بگذارد.

کینگو پشت فرمان لکسوس IS 500

در قلب آگهی تبلیغاتی دو دقیقه و سی ثانیه‌ای لکسوس IS 500 با عنوان «Parking Spot»، کمدین دو رگه پاکستانی-آمریکایی، کمیل نانجیانی، را  در نقش Kingo می‌بینیم که حین تلاش برای پیدا کردن جای پارک مناسب در جریان یک نبرد شهری به دلیل تاخیر در رسیدن به مقصد توسط هم تیمی‌های فوق‌العاده قدرتمندش مدام مورد حمله قرار می‌گیرد.

مسئولیت کارگردانی این فیلم تبلیغاتی کوتاه بر عهده «آنتونی روسو» و «جو روسو» بود. آن‌ها تجربه کارگردانی دو قسمت جدید «Avengers» را در پروند خود دارند. استودیو «Framestore» نیز به خوبی از پس ساخت و اجرای جلوه‌های ویژه فیلم برآمد.

لکسوس با این کار مشتاقانه می‌خواست بخشی از هیجان فیلم «Eternals» را که در تاریخ پنجم نوامبر سال جاری میلادی در سینما‌های آمریکا اکران می‌گردد را به تصویر بکشد. مدیران شرکت در این راه دست به دامن برادران روسو شدند تا ترکیبی از طنز و صحنه‌های اکشن پر هزینه را به نمایش بگذارند.

تبلیغ لکسوس IS 500

در نسخه بلند آگهی تبلیغاتی، مشکلات زیادی از جمله تابلو‌های پارک گیج کننده، عابران پیاده سرخوش با قدم‌های آهسته و ماشین‌هایی که دوبل پارک شده‌اند، کینگو را کلافه می‌کنند. با همه این اوصاف او در تلاش است تا جای مناسبی برای پارک کردن تازه‌ترین خودروی سدان اسپرت لکسوس، لکسوس IS 500 پیدا کند. در این اثنا شاهد آن هستیم که نبردی مخرب در سطح شهر در جریان است.

بیشتر بخوانید: رونمایی از نیسان زد جدید

با توجه به بازگشایی تدریجی سینما‌ها در دوران پسا کرونا، سایر خودروسازان نیز در تلاشند تا روابط خود را با شرکت‌های فیلم‌سازی فعال در دنیای هالیوود توسعه دهند. به تازگی هیوندای نیز با دیزنی، به عنوان مالک استودیو مارول قرارداد بسته و همین امر باعث شده تا تویوتا به برند ابر قهرمان و جزئی لاینفک از فعالیت‌های بازاریابی دیزنی در سال 2021 تبدیل شود.

بیشتر بخوانید: خودروهای شاسی ‌بلند چینی در ایران ، از ۷۵۰ میلیون تا ۱.۵ میلیارد تومان !

در قالب یک بیاینه، لکسوس اعلام کرد که طرفداران چراغ ال ای دی مدل «eagle eye» ممکن است بخواهند در بازی لکسوس شرکت کرده و تخم مرغ‌های عید پاک را در نقاط کور و صحنه‌های مختلف فیلم تبلیغاتی «پارکینگ» بیابند. به گفته وینای شاهانی، معاون بازاریابی لکسوس، این شرکت به طور خاص در صدد است تا با مصرف کنندگان 30 تا 40 ساله ارتباط برقرار کند.

منبع: Marketingdive.com