تبلیغ هوشمندانه برای خودروی هوشمند اسمارت

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شركت اسمارت Smart با تولید دوچرخه‌های هوشمند و همچنین خودروهای کوچکِ هوشمند تحول جدیدی در صنعت خودروسازی ایجاد کرد؛ بطوریکه محصولات این شركت هم در حفظ محیط زیست مفید بوده و هم قدم در حفظ منافع انسان‌ها برداشته است.

همچون برند اسمارت در زمینه تبلیغات نیز بسیار ریزبینانه و هوشمندانه عمل کرده است و در آخرین كمپین پارتیزانی خود اقدام به برگزاری یک تبلیغ هوشمندانه در خیابان كرده است.
dancing-traphic-light-5
مسلماً شما نیز مانند همۀ عابرین از ایستادن در كنار خط عابر پیاده و در انتظار سبزشدن چراغ قرمز ( آدمک قرمز )‌ لذت نمی‌برید و تا زمانِ عبور این پا و آن پا می‌كنید.
اسمارت Smart نیز برای سرگرمی عابرین از یک طرفند هوشمندانه استفاده كرده است:
آدمک چراغ قرمز برای عابرین می‌رقصد و جالب‌تر اینكه رقص چراغِ توقف نیز توسط عابرِ دیگری در اتاقکی كه شبیه یک چراغ قرمز بزرگ است انجام می‌شود و چراغ راهنمایی مخصوصِ عابرین بصورت هوشمند حركات كاربرِ داخل جعبه را نشان می‌دهد!
dancing-traphic-light-4
dancing-traphic-light-2
dancing-traphic-light-1
dancing-traphic-light-3
در این کمپین مهم نبوده است كه مردم در مورد اتومبیل‌های این شركت،‌ خیابان و مشکلات روزمره در عبور و مرور چه فكر می‌كنند،‌ اسمارت با ایجاد یک لحظه سرگرم كننده و مفرح، حال‌و‌هوای عابرین را عوض می‌كند و نشان می‌دهد که یک قدم جلوتر از تكنولوژی است.

ویدئوی مربوط به این تبلیغ چریکی را ببینید:

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  تجربۀ واقعی از واقعیت مجازی با ماشین جگوار Jagura