تبلیغ ژیلت برای SuperBowl سال 2022

تبلیغ ژیلت برای سوپربول
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت ژیلت، زیرمجموعه شرکت آمریکایی Procter & Gamble نوآوری جدید تیغ اصلاح مجهز به یک نوار لایه بردار را در قالب در قابل یک ویدئو تبلیغاتی و در جریان مسابقه SuperBowl در تاریخ 13 فوریه آن را معرفی کرد. تبلیغ ژیلت برای SuperBowl سال 2022 را می‌بینیم.

 

آگهی تبلیغاتی 30 ثانیه‌ای جدید P & G که توسط آژانس تبلیغاتی «Grey» نیویورک ایده پردازی و اجرا شد، در کوارتر دوم بازی بزرگ SuperBowl پخش خواهد شد. ویدئوی تبلیغاتی ژیلت نشان از بازگشت ژیلت به SuperBowl پس از 16 سال وقفه دارد. مارتین کریچی، برنده جوایز مختلف و زاده چک، مسئولیت کارگردانی این آگهی تبلیغاتی را بر عهده داشته و به خوبی از پس ایده پردازی و اجرای آن برآمده است. آژانس تبلیغاتی Grey نیز مدت‌هاست که با Procter & Gamble همکاری می‌کند.

بیشتر بخوانید: تبلیغات سوپربول (Super Bowl) و بازگشت BMW به آن پس از 7 سال

پیام اصلی این ویدئوی تبلیغاتی آن است که اصلاح سریع و آسان می‌تواند به راحتی شستشوی صورت بوده و در عین حال یک نوع لایه برداری سبک را نیز انجام دهد. ماریانا مک کواتی، معاون ارشد بخش اصلاح و نظافت شخصی در P & G، در آمریکای شمالی مدعی است که مردانی که تنها یک بار این تیغ اصلاح لایه بردار ژیلت را امتحان کرده اند، آن را دوست داشته و می‌گویند که هرگز حاضر نیستند بار دیگر به  تیغ اصلاح معمولی برگشته و با آن‌ها به نظافت شخصی خود بپردازند.

مطالعه بیشتر: اردک حمام یک پیام تبلیغاتی جذاب

بیشتر بخوانید:  عروسک باربی | یک عروسک می‌تواند دنیا را تغییر دهد

ژیلت در سال 1910 میلادی درصدد آن برآمد تا بخشی از فعالیت‌های خود را معطوف به بازاریابی ورزشی کند. این شرکت سابقه‌ای بس طولانی، غنی، موفق و پر بار در زمینه تبلیغات در لیگ ملی فوتبال آمریکا یا NFL دارد. شرکت مادر آن، یعنی Procter & Gamble نیز از سال 2009 میلادی تاکنون حامی NFL بوده است. تبلیغ ژیلت در سال 2019 و به همت آژانس تبلیغاتی Grey زمینه ساز بحث و گفتگوی جهانی درباره فلسفه مردانگی در دنیای مدرن شد و از آن زمان تا الان نمونه ای موفق از بازاریابی هدفمند به شمار می‌رود.

 

لینک منبع: lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0