تجربه پرواز First Class در هواپیمایی ویرجین آتلانتیک برای همه

ویرجین آتلانتیک Virgin Atlantic شرکت هواپیمایی بریتانیایی است، که ۵۱٪ درصد از سهام آن، متعلق به ریچارد برانسون مالک گروه ویرجین است. شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک در سال ۱۹۸۴ راه‌اندازی شد و در سال ۲۰۱۲ با جابجا نمودن بیش از ۵٫۴ میلیون مسافر، به‌عنوان هفتمین شرکت هواپیمایی بریتانیا شناخته شد.

مطالعه بیشتر: بلیط رایگان پرواز در کمپین تبلیغاتی

شرکت هواپیمایی ویرجین آتلانتیک Virgin Atlantic در کمپین بازاریابی جدید خود قبل از فروش بلیط به مسافران امکان تست سفر با هواپیما و پرواز First Class را به آنها می‌دهد.
این کمپین بازاریابی هواپیمایی ویرجین در ایستگاه‌های اتوبوس و با استفاده از تکنولوژی خیابان‌گردی گوگل Google Street View طراحی و اجرا شده است.
virgin-seat-قبل از خرید بلیط هواپیمایی ویرجین، آنرا تست کنید2
در کمپین ویرجین مخاطبین می‌توانند بصورت مجازی در فضای داخلی هواپیمای A320 به راحتی حرکت کنند و به کابین‌های مختلف سر بزنند و همه چیز را از نزدیک ببینند، شاید تنها مشکل در این باشد که نمی‌توانند در این هواپیمای First Class از صندلی ماساژ (در حالت مجازی) استفاده کنند!
به گفته مدیران هواپیمایی ویرجین – که به 22 نقطه از آمریکا خط هوایی دارد – تمامی مسافرین اجازه استفاده از این هواپیمای پیشرفته را به خود نمی‌دهند و ما به این لحاظ این موقیعت را برای مخاطب فراهم می‌کنیم تا بتواند با یک فضای عالی در هنگام سفر مواجه شود.
OOH-WhatYouSee
این کمپین با این رویکرد توانسته یک کالای لوکس (خدمات پرواز First Class) را توسط تکنوژی به سطح خیابان‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس بیاورد و در دسترس عموم قرار دهد و مانند یک فروشگاه لباس لوکس محصولش را در پشت ویترین در معرض دید مشتریان قرار می‌دهد.
OOH-پرواز First Calss
شما هم می‌توانید این تجربه را داشته باشید:
www.virginamerica.com