یک ترفند کوچک اما موثر در موفقیت کسب‌و‌کار

زمان مطالعه 2 دقیقه4.8K۴

شروع بسیاری از کسب‌و‌کارها با ایده‌های ساده اتفاق می‌افتد، بنابراین همیشه برای موفقیت نیازی به خلق ایده‌های خارق‌العاده نیست، گاهی تنها کافیست نیاز مشتری را بدانید و این چیزی است که یک کسب‌و‌کار موفق از آن بهره می‌برد.

به تازگی در شهر برلین آلمان، دو فروشندۀ جوان با بررسی و تشخیص نیاز مشتریان مبنی بر خرید محصولات به مقدار مورد نیازشان،‌ اقدام به تغییر نوع فروش محصولات خواروبارفروشی خود با نام Original Unverpackt کرده‌اند.
آنها با توجه به این نیاز مشتری، محصولات موجود در فروشگاه خود را بصورت فله به مشتریان ارائه کرده و این ایده بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفته است. همچنین با این تغییر، مشتریان امکان خرید محصولات متنوع‌تر و بیشتری را پیدا کرده‌اند.

ویدئوی مربوط به معرفی ویژگی این سوپرمارکت را ببینید (زبان آلمانی است):

هدف از انتشار این مطلب، پیچیدن یک نسخه یکسان برای تمامی کسب‌و‌کارها نیست، بلکه هدف توجه کردن به خواستۀ مشتریان است.
موفقیت یک کسب‌و‌کار تنها در صورتی محقق می‌شود که مشتری از آن رضایت داشته باشد و با توجه به تغییراتی که در بازار رخ داده است، نکته‌سنجی و دقت به خواسته‌های کوچک مشتریان می‌تواند یکی از عوامل موفقیت کسب‌و‌کار در آینده باشد.
ترفندهای-موفقیت-در-کسب-و-کار-3
ترفندهای-موفقیت-در-کسب-و-کار-2
GERMANY-CONSUMER GOODS-BUSINESS-ENVIRONMENT-DISTRIBUTION
original_unverpackt_supermarktrevolution

3-format43

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/Nmwgt

826 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

4 Comments

  1. نازنین کاوسی

    آقای سعید کاسکو – بازاریابی با حس ششم نیز مرتبط است .
    حدس

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند