بستن
بازاریابیموضوع

یک ترفند کوچک اما موثر در موفقیت کسب‌و‌کار

original

شروع بسیاری از کسب‌و‌کارها با ایده‌های ساده اتفاق می‌افتد، بنابراین همیشه برای موفقیت نيازی به خلق ایده‌های خارق‌العاده نیست، گاهی تنها کافیست نیاز مشتری را بدانید و این چیزی است که یک کسب‌و‌کار موفق از آن بهره می‌برد.

به تازگی در شهر برلین آلمان، دو فروشندۀ جوان با بررسی و تشخیص نياز مشتریان مبنی بر خرید محصولات به مقدار مورد نیازشان،‌ اقدام به تغییر نوع فروش محصولات خواروبارفروشی خود با نام Original Unverpackt كرده‌اند.
آنها با توجه به این نیاز مشتری، محصولات موجود در فروشگاه خود را بصورت فله به مشتریان ارائه کرده و این ایده بسیار مورد استقبال آنها قرار گرفته است. همچنین با این تغییر، مشتریان امكان خرید محصولات متنوع‌تر و بیشتری را پیدا كرده‌اند.

ویدئوی مربوط به معرفی ویژگی این سوپرمارکت را ببینید (زبان آلمانی است):

هدف از انتشار این مطلب، پیچیدن یک نسخه یکسان برای تمامی کسب‌و‌کارها نیست، بلکه هدف توجه کردن به خواستۀ مشتریان است.
موفقیت یک کسب‌و‌کار تنها در صورتی محقق می‌شود که مشتری از آن رضایت داشته باشد و با توجه به تغییراتی که در بازار رخ داده است، نکته‌سنجی و دقت به خواسته‌های کوچک مشتریان می‌تواند یکی از عوامل موفقیت کسب‌و‌کار در آینده باشد.
ترفندهای-موفقیت-در-کسب-و-کار-3
ترفندهای-موفقیت-در-کسب-و-کار-2
GERMANY-CONSUMER GOODS-BUSINESS-ENVIRONMENT-DISTRIBUTION
original_unverpackt_supermarktrevolution

3-format43
مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
ایجاد ارتباط قوی با مشتریان آن‌ها را تشویق می‌کند تا بارها و بارها به سمت
تجربه کاربری (UX) به تعامل افراد و محصول بر می‌گردد و با مقیاس‌هایی چون میزان
پیت بلک‌شاو Pete Blackshaw در رابطه با جذب و نگهداری مشتری، کمپانی‌های زیادی را بررسی
برچسب : businessebayoبیزینس مدل موفقخواربارفروشیخواروبارفروشیسوپرمارکتسوپرماکت خلاقکسب‌وکارموفقیت سوپرمارکتموفقیت کسب‌و‌کار
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

4 دیدگاه

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
سنگ، کاغذ، قیچی از آن دسته بازی‌ها کودکانه است که…