تست رانندگی خودروی اسمارت با دروغ سنج

زمان مطالعه < 1 دقیقه3.1K۱

اسمارت Smart که به کوچکی خودروهایش مشهور است برای خودروی جدیدش دست به اجرای یک ایده خلاقانه و البته بامزه زده است.
خودروی اسمارت مدل smart fortwo cabrio دارای سقف بازشونده است و اسمارت تلاش کرده است که از همین نکته استفاده کند و کمپین بازاریابی به شکل تست رانندگی به نام “The Most Open Test Drive” راه‌ انداخته است.
000smartmar2016
در این کمپین سعی شده است بجای تمرکز روی تست رانندگی، روی خود راننده تمرکز شود و کمی شجاعت و راستگویی راننده را به چالش بکشند.

در این کمپین بازاریابی، راننده به همراه یک دوست صمیمی، یا مادر یا برادر خود سوار بر خودروی اسمارت می‌شود که یک دستگاه دروغ‌سنج در آن قرار دارد و دستگاه به راننده وصل می‌شود.

در طول مسابقه سوالاتی روی صفحه نمایش خودرو پرسیده می‌شود که همراه راننده از وی می‌پرسد و او با بله یا خیر پاسخ می‌دهد. چالش اینجاست که تا جایی که راننده جواب سوالات را با روراستی بدهد خودرو اسمارت به راه خود ادامه می‌دهد اما به محض اینکه راننده دروغ بگوید خودرو می‌ایستد و سقف خودروی اسمارت بسته شده و راننده بازنده چالش می‌شود.

بهتر است خودتان این چالش جالب را ببیند:

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/CY48E

257 نوشته
مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

1 دیدگاه

  1. […] تست رانندگی خودروی اسمارت با دروغ سنج باآیمارکتور تست رانندگی خودروی اسمارت با دروغ سنج. اسمارت Smart که به کوچکی خودروهایش مشهور است برای خودروی […]

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند