تسلا سومین برند خودرو لوکس محبوب آمریکایی ها می شود

تسلا

در چند سال اخیر خودروهای تسلا به دلیل نوآوری در طراحی و همچنین ساخت، طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده، همین موارد باعث افزایش هرچه بیشتر فروش خودروهای لوکس این برند شده است. طبق داده‌های اطلاعاتی دریافتی از شرکت آی تی «Experian» و به نقل از وبسایت خبری «Automotive News»، امسال مشتریان تسلا در ایالات متحده آمریکا بیشتر از مرسدس بنز بوده اند. در شرکت خودروسازی ایلان ماسک بین ژانویه تا سپتامبر 2021 بیش از 230 هزار فقره سفارش خرید خودرو ثبت شده که این رقم 20 هزار مورد بیشتر از خودروساز بزرگ و شناخته شده آلمانی است.

مطالعه بیشتر: سریال Hellbound را دانلود کنید و حتما ببینید.

به طور کلی، Tesla هم اکنون رتبه سوم را در زمینه فروش خودرو‌های لوکس در ایالات متحده آمریکا به خود اختصاص داده است. بی ام دبلیو با بیش از 250 هزار فقره ثبت سفارش بار دیگر مقام اول را در این فهرست به دست آورد. در ادامه لکسوس در جایگاه دوم قرار گرفت.

مطالعه بیشتر: قابل اعتمادترین برند خودرو

البته، این رتبه بندی تنها منعکس کننده میزان فروش خودرو در سطح کشور می‌باشد، زیرا مرسدس بنز همچنان با فروش بیش از یک میلیون دستگاه خودرو در سطح جهان موفق تر از تسلا است. با این وجود، رشد میزان فروش تسلا از 100 هزار دستگاه خودرو در سال 2017 به حدودا یک میلیون دستگاه خودرو در سال جاری میلادی در سرتاسر جهان، شاهکار کوچکی نیست.

مطالعه بیشتر: هر آن چه که باید در مورد دیجیتال مارکتینگ بدانید.

آیا تسلا می‌تواند تا پایان دهه 2030 میلادی از برند‌های بزرگ اروپایی پیشی بگیرد؟ با این اوضاع، چنین چیزی چندان غیر ممکن نیست.

منبع: www.designtaxi.com