ارتباط موثر و تعامل با مخاطب در اینستاگرام سایت باما bama.ir

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تابه‌حال چندین بار در مورد نوع تعامل با مخاطب در شبکه‌های اجتماعی صحبت کرده‌ایم.
همان‌طور که می‌دانید تعامل با مخاطب در شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram از نوع عکس است، پس بهترین راه ارتباطی با مخاطب که گویای برندینگ هم باشد ارسال پیام به شکل عکس است؛ ولی دقت داشته باشید که صرفاً ارسال عکس محصول، شما در نقطه تعامل با مخاطب نیستید.

در زیر دیدگاه برند و خواستگاه مخاطب را در اینستاگرام بررسی می‌کنیم:
ارتباط موثر و تعامل با مخاطب در اینستاگرام سایت باما
همان‌طور که در تحقیقات بالا مشهود است دیدگاه کسب‌وکارها برای حضور در اینستاگرام باهدف انتقال اطلاعات محصول و خدمات به مخاطب برنامه‌ریزی می‌شود، درصورتی‌که مخاطبین برای آگاهی از تخفیف‌ها و پروموشن‌های فروش به صفحه اینستاگرام یک برند می‌پیوندند.
از طرفی دیگر برای آنکه تعامل شما از نوع درست آن در اینستاگرام باشد می‌بایست رفتار شما مانند یک شخصیت حقیقی باشد و نه یک شخصیت حقوقی!
بعد از مدت‌ها بازدید و دنبال کردن صفحات مختلف برندها در ایران بالاخره با صفحه‌ای روبرو شدم که نوع تعامل آن با مخاطب بسیار زیبا و از جنس حقیقی بود.
صفحه اینستاگرام سایت باما bama.ir با متن « وقایع ازآنچه در آینه می‌بینید، واقعی‌ترند #آینه_بغل» که بسیار جالب و گیرا به نظر می‌رسد.
bama-ir
سایت باما را می‌توان یکی از موفق‌ترین نمونه‌های سایت‌های آگهی برشمرد و همان‌طور که می‌دانید با برندینگ حساب‌شده وارد این عرصه گردید. نوع تعامل در صفحه اینستاگرام باما مرا یاد صفحه اینستاگرام کوکاکولا انداخت.
صفحه اینستاگرام کوکاکولا با عکس‌‌های مخاطبین خود و پیام‌های کوتاه مانند یک شخصیت حقیقی در کنار مخاطبین خود قرار دارد و در این‌طرف نیز سایت باما با نمایش عکس‌های زیبا از دریچه آینه‌بغل اتومبیل و پیام‌های مختصر در مخاطبین خود نفوذ کرده است.
صفحه-اینستاگرام-کوکاکولا

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0