بستن
بازاریابی

تغییر در عادت‌ها با کمپین سس هاینز Heinz + ویدئو

chicago-dog-sauce-new-hed-2017

یکی از عوامل تاثیرگذار و موثر در بازاریابی، دانستن خلق‌و‌خو و عقاید محلی است که می‌خواهید در آن مارکتینگ کنید، برای مثال گربه سیاه در برخی از کشورها شوم است و در مصر مقدس است. یکی دیگر از این اعتقادات مربوط به نوع استفاده از مواد غذایی است. بطوریکه استفاده از سس کچاپ KetchUp روی ساندویچ هات‌داگ در شیکاگو بسیار ناپسند است. کمپین سس هاینز Heinz به شهر “هات داگ بدون کچاپ” مربوط می‌شود و به ارائه سسی بنام “Chicago Dog Sauce” می‌پردازد به امید آنکه اهالی شیکاگو آن را در کنار ساندویچ هات داگ، پیاز، گوجه و سس خردل خود میل کنند.

در کمپین بازاریابی جدید امکان تست کردن محصول جدید هاینز یعنی “سس شیکاگو داگ” بصورت محدود و با هزینه ارسال ۵ دلاری از طریق یک وب‌سایت به مردم پیشنهاد و شاهد بازخوردهای جالبی بود:

جالب است بدانید، در تمام مراحل عرضه این محصول بانام جدید “سس شیکاگو داگ” در بین مخاطبین با تعصب شیکاگویی، طعم و مزه این سس جدید برای تمام مصرف‌کنندگان جذاب بود.
اما آخر داستان یک واقیعت تلخ را رقم می‌زند و آن اینکه این محصول جدید همان سس کچاپ همیشگی و دوست داشتنی سس هاینز است!
این کمپین با یک شعار تاثیرگذار با مظمون تغییرپذیری تمام می‌شود:
Give it a try, We will keep it between us / امتحانش کن، بین خودمان می‌ماند.

همچنین سس هاینز این کمیپن را با هشتگ #whatsonyourgod منتشر کرده است که کاملاً زیرکانه مخاطب را به هدف اصلی کمپین و نزدیک کردن به استفاده از محصول می‌رساند.

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از کمپین‌های موفق تبلیغاتی، اینجا کلیک کنید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
به تمام کسانی که تا به امروز در برابر قبول اینکه بازاریابی یک علم پیچیده
امسال با برگزاری جام جهانی فوتبال ، اکثر برندها و شرکت های بزرگ به دنبال
با توجه به نزدیک شدن سال نو میلادی ۲۰۱۸ بهتر است با هم نگاهی داشته
برچسب : neuromarketing in actionبازاریابی عصبی در عملدنیای تبلیغاتطراحی بسته بندی ، کمپین پارتیزانیکافه بازاریابیکمپین بازاریابیکمپین محصولات غذاییمفاهیم بازاریابی عصبی

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
آپارات به تازگی توانست جایگاه اول را در فهرست برترین…