تمایز رقابتی کیا Kia و تبلیغات بر قابلیت صدا

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

عموما در تبلیغات بازاریابی صنعت خودروسازی شاهد استفادۀ قابلیت‌هایی از قبیل سرعت، قدرت، ایمنی، فضای دید، جادار بودن، قدرت مانور و امثال این نوع موارد بوده‌ایم.
اخیرا شرکت خودروسازی کیا kia در تبلیغات بازاریابی این شرکت، اتومبیل‌های خود را با یک قابلیت جدید به بازار معرفی می‌کند. کیا kia سعی کرده «صدا» را بعنوان آپشن و تمایز رقابتی از دیگر رقبا محوریت اصلیِ تبلیغات بازاریابی خود قرار دهد.
این تبلیغات که برای دو مدل کادنزا cadenza و سول Soul طراحی شده‌اند، با دو شعار و دو قابلیت متفاوت ولی میتنی بر صدا ارائه شده‌اند.
Makes the road a quieter place. The 2014 Cadenza with ultra quiet cabin ؛ تبدیل خیابان به محیطی ساکت‌تر
که در این تبلیغات کادنزا بعنوان اتومبیلی با حداقل صدا در داخل اتاق (کابین) معرفی شده و برای تداعی و به تصویر کشیدن این سکوت و آرامش از اِلمان‌ها و مکان‌هایی مانند کتابخانه، کلیسا و گالری نقاشی استفاده شده است.
kia-library-imarketor
kia-church-imarketor
kia-gallery-imarketor
The 2014 Kia Soul with a powerful 10-speaker Infinity Sound System ؛ قدرت سیستم صوتی با 10 اسپیکر
در تبلیغ دومِ کیا مدل سول Soul بعنوان اتومبیلی با یک سیستم صوتی قدرت‌مند مجهز به 10 باند (اسپیکر) معرفی شده است و اِلمان‌های معرفی این قابلیت را سه مورد از پرسروصداترین رویدادها نمایش داده است: عملیات ساختمانی، ماشین آنش‌نشانی و دارودستۀ هارلی‌دیویدسن سواران (موتورسوار)
kia-construction-imarketor
kia-firemen-imarketor
kia-bikers-imarketor
در آخر نیز کیا با به تصویر کشیدن یک هیولا Monster در صندلی عقب خواسته تا بر بی‌صدا بودن خودروهایش تاکید کند!
If there’s a strange noise in the back of your Kia, it’s because there’s something strange in the back of your Kia making a noise
اگر صدایی عجیب از عقب ماشین به گوش‌تان می‌رسد، مطمئن باشید چیز عجیبی در پشت خودروی شما وجود دارد.
kia_monster_imarketor

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  کمپین تبلیغاتی گوگل برای روز جهانی زن