بستن
بازاریابی

نوشابه کوکاکولا زیرو دیگر تولید نخواهد شد!

CocaColaZeroSugar

شرکت کوکاکولا Coca-Cola تصمیم دارد خط تولید نوشابه موسوم به کوکاکولا زیرو Zero را متوقف و محصول جدیدی موسوم به «کوکاکولا بدون قند CocaCola Zero Sugar» به بازار عرضه کند.

کوکاکولا اعلام کرده است که نوشابه‌ جدید با ترکیب منحصر‌به‌فرد خود طعمی بهتر از کوکاکولا زیرو و شبیه به کوکای اورجینال دارد و بهترین محصول رژیمی ساخته شده‌ توسط کوکاکولا تا به امروز است.

عرضه‌ کوکای جدید از ماه آگوست ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد و جالب اینکه کوکاکولا قصد دارد پیش از این تاریخ با راه‌اندازی یک تور تجربی این امکان را فراهم کند که مردم بتوانند محصول جدید را چشیده و درباره‌ آن نظر دهند.

کوکاکولا به مشتریان خود این اطمینان را داده که از «کوکاکولا بدون قند» استقبال خواهد شد و حتی طرفداران کوکاکولای معمولی نیز که خواستار کاهش مصرف قند هستند، برای نوشیدن آن به صف خواهند شد!

در آیمارکتور درباره کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی کوکاکولا بیشتر بخوانید.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
کوکاکولا Coca-Cola سعی می‌کند کمپین بازاریابی خود با نام به اشتراک‌گذاری کوک The Share a
در مورد کوکاکولا باید کمتر حرف زد و بیشتر باید نشست و به کمپین‌های مارکتینگ
این بر کسی پوشیده نیست که کوکاکولا قدرت اول نوشیدنی در جهان است؛ همین قدرت
برچسب : بازاریابیبازاریابی کوکاکولابرندینگ کوکاکولاکوکا اورجینالکوکا زیروکوکاکولاکوکاکولای اورجینالنوشابه کوکاکولانوشابه کوکاکولا زیرو
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
شرکت هواوی موفق شد در لیست Fortune 500 امسال خود…