تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II ، معرفی جدیدترین مدل تویوتا

تویوتا هایلوکس اسپورت
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2.8

تویوتا TOYOTA به تازگی از جدیدترین مدل خود یعنی تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II رونمایی کرده است. این مدل که یک مدل تکامل یافته است برای بازار اروپا طراحی و به روز رسانی شده است. این کامیون سطح بالا به ‌روزرسانی‌هایی مانند طراحی بیرونی اصلاح ‌شده، فضای بیشتر برای هندلینگ بهتر در داخل کابین، و فاصله بیشتر از سطح زمین را دارد.

تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II

تویوتا هایلوکس اسپورت GR Sport II

از نظر ظاهری، تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II با جلوپنجره ای خاص که حروف “TOYOTA” و نشان “GR” در آن نمایان است و سپر جلوی آیرودینامیک تر از سایر مدل های مجموعه هایلوکس با مدل های بدنه و سطوح مختلف تفاوت دارد.

جلو پنجره
تویوتا هایلوکس اسپورت GR Sport II

تجهیزات داخلی شامل تجهیزات استاندارد و متداول از جمله صندلی‌های اسپرت، کمربند ایمنی قرمز رنگ، پدال‌های تعویض دنده و روکش های پدال آلومینیومی است. بسیاری از نسخه های ارزان تر هایلوکس تجهیزات اندک و ابتدایی دارند اما این در باره GR Sport II  صدق نمی کند.

جلو پنجره تویوتا

امکانات و تجهیزات رفاهی تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II

تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II تجهیرات مدرن و فناوری هایی مانند صفحه‌ نمایش لمسی هشت اینچی برای موسیقی و سرگرمی ، قابلیت اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و یک سیستم ناوبری را ارائه می‌کند. اما کاربران اندروید همچنان باید به وسیله سیم به آن متصل شوند.

تجهیزات داخلی

گرانترین خودرو های جهان همراه با قیمت در سال ۲۰۲۳

 قوس های گلگیر چرخ ها صرفاً برای نمایش استحکام ظاهری تعبیه نشده اند. آنها آنجا هستند زیرا تویوتا فاصله بین چرخ های جلو و عقب را به ترتیب 5.5 و 6.1 اینچ افزایش داده است. افزایش فاصله بین چرخ‌ها، باعث فرمان ‌پذیری مطمئن ‌تر در مسیرهای جاده ای می شود.

تویوتا هایلوکس اسپورت GR Sport II

امکانات و راحتی در مسیرهای طولانی جاده ای همیشه یکی از نقاط قوت در فروش هایلوکس بوده است. در جاده ها نباید توقع راحتی بیش از اندازه داشت چون به هر حال این ماشین یک رولزرویس نیست.

اما GR Sport II به لطف رینگ ‌های سبک‌ تر 17 اینچی و به‌روزرسانی ‌هایی که برای کنترل چرخش بدنه ایجاد کرده است، سواری نرم ‌تر و راحت ‌تری ارائه می دهد. سیستم ترمزها نیز بهبود یافته است: دیسک های چرخ های جلو بزرگتر از قبل شده اند و ترمزهای چرخ های عقب با دیسک جایگزین شده اند.

تویوتا تغییرات مکانیکی در مدل GR Sport II انجام نداده است. موتور TOYOTA هایلوکس اسپرت GR Sport II همان موتور 4 سیلندر 2.8 لیتری توربودیزل استاندارد هایلوکس است.

قدرت آن 201 اسب بخار و گشتاور آن 369 پوند فوت است . هر چهار چرخ تویوتا هایلوکس GR Sport II از طریق گیربکس شش سرعته اتوماتیک و جعبه انتقال دو سرعته به جلو یا عقب می چرخد. این کامیون قادر است تا وزن 7700 پوند را با به دنبال خود بکشد و تقریباً 2200 پوند بار را حمل کند.

فروش تویوتا هایلوکس اسپرت GR Sport II در اوایل سال 2024 در برخی بازارهای اروپایی آغاز خواهد شد. ولی قیمت فروش آن هنوز اعلام نشده است.

منبع: autoblog.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 2.8