رونمایی از امکانات جدید تگ خرید در اینستاگرام Instagram Shopping Features

تگ خرید در اینستاگرام با استفاده از سه ابزار جدید شامل یافتن محصولات جدید، خرید از برندهای محبوب و پیگیری وضعیت خرید بروز شد. این ابزارها به فروشگاه‌ها کمک می‌کند تا بازخورد و درآمد بیشتری از تبلیغات خود در اینستاگرام داشته باشند.

ذخیره کردن در سبد علاقه‌مندی خرید Save to your new shopping collection

با استفاده از این امکان، کاربران می‌توانند محصولاتی که روی تصاویر تگ شده‌اند را در بخش علاقه‌مندی‌های خود ذخیره کنند تا هر زمان که خواستند بتوانند به آن سر زده و یا نسبت به خرید در اینستاگرام اقدام کنند.
تگ قیمت در اینستاگرام 3

خرید از محصولات محتوای ویدئو Shopping in feed videos

هنگامی که کاربران ویدئوهای مربوط به برند مورد علاقه خود را تماشا می‌کنند، می‌توانند با کلیک روی تگ خرید در اینستاگرام در مورد محصول اطلاعات بیشتری را کسب و یا نسبت به خرید آنها اقدام کنند.
تگ قیمت در اینستاگرام

خرید از حساب‌های تجاری در اینستاگرام Shop on business profiles

شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال تغییر در رابط کاربرس برای حساب‌های بیزنس و اضافه کردن تب خرید محصولات هست تا کاربران بتوانند تمامی محصولاتی که تگ خرید در اینستاگرام را از محصولات آن شرکت دارند را یکجا مشاهده کنند و نسبت به خرید آن اقدام کنند.

با نزدیک شدن به فصل خرید و تعطیلات آخر سال، اکثر شبکه‌های اجتماعی در حال بروز کردن پلتفرم‌های خود برای فراهم کردن امکانات بیشتر برای خریداران هستند. به جز اینستاگرام ، یوتیوب نیز با همکاری سرویس شاپ‌استایل ShopStyle خود را یک قدم به فروش محصولات درون ویدئو نزدیک‌تر کرده است.