تیلور سویفت میلیاردر شد! Taylor Swift

تیلور سویف میلیاردر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5

به لطف فروش بالای فیلم کنسرت « تیلور سویفت: تور دوران » همزمان با تور جهانی Eras که هنوز در حال انجام است ارزش دارایی خالص تیلور سوئیفت به ۱.۱ میلیارد دلار رسیده است. این خواننده موفق روز پنج شنبه توانست به طور رسمی وارد فهرست میلیاردر های بلومبرگ شود. تیلور سویفت اکنون یک میلیاردر است که در کنار ریحانا یکی از دو زن نوازنده میلیاردر در این لیست است.

تیلور سویفت اکنون یک میلیاردر است!

تیلور سویفت میلیاردر

خبر میلیاردر شدن سویفت همزمان با انتشار آلبوم «1989 (نسخه تیلور)» منتشر شد. این آلبوم نسخه ‌ای از آلبوم اصلی آن است که در 27 اکتبر 2014 عرضه شد.

ارزش مجموعه موسیقی تیلور سویفت 400 میلیون دلار برآورد می شود به علاوه 370 میلیون دلار که از طریق بلیت های کنسرت و فروش کالاهای مرتبط در فروشگاه ها تامین می شود.

تخمین زده می شود که تور Eras تیلور سوئیفت Taylor Swift تا پایان زمان اجرای خود (که 13 ماه از آن باقی مانده) بین 1 تا 1.4 میلیارد دلار درآمد به همراه خواهد داشت. بنا به اعلام فوربس ، این تور تا پایان ماه اوت 780 میلیون دلار فروش داشته است.

تیلور سوئیفت TAYLOR SWIFT و کنسرت تور دوران ERAS TOUR که جهان را فتح کرد!

فیلم “Eras Tour” نیز موفقیت زیادی کسب کرده است و نقش مهمی در این که تیلور سویفت یک میلیاردر شود داشته است. درآمد پیش فروش آن در سینماهای  AMC ، Cinemark  و  Regal واقع در ایالات متحده، Cineplex در کانادا و Cinepolis در مکزیک حدود 65 میلیون دلار بوده است.

فیلم “Eras Tour” در آخر هفته افتتاحیه در ایالات متحده و کانادا توانست حدود 95 تا 97 میلیون دلار فروش داشته باشد. فروش بالای فیلم آن را تبدیل به پردرآمدترین فیلم کنسرت تاریخ در یک آخر هفته افتتاحیه تبدیل کرده است.

افتتاحیه فیلم "Eras Tour"

تیلور سویفت میلیاردر همچنین تعداد زیادی املاک و مستغلات (حداقل 5 خانه) دارد . برای نمونه یکی از املاک او خانه 17.75 میلیون دلاری “High Watch” او در رود آیلند است. ارزش سبد املاک او حدود 110 میلیون دلار تخمین زده می شود.

با اینکه تیلور سویفت یک میلیاردر است و پول زیادی برای خرج کردن دارد، اما به طور کلی به این معروف است که پول خود را در راه درستی خرج می کند.

در ماه آگوست، خبری منتشر شد مبنی بر این که سوئیفت به رانندگان کامیونی که در اولین مرحله از تور Eras همراه او بوده اند نفری  100000 دلار پاداش داده است. مجموع پاداشی که تیلور سوئیفت به رانندگان پرداخت کرد به 55 میلیون دلار ‌رسید که در پایان تور به آنها پرداخت شده بود.

مدیرعامل Shomotion Trucking  گفت:  ” پدر سوئیفت مسئول تحویل چک ها به همراه یک نامه دست نویس از طرف تیلور به رانندگان بود . حس و حال رانندگان هنگام دریافت این هدایا باورنکردنی بود. و اینکه مورد توجه قرارگرفتن برای آنها بسیار خوشحال کننده بود. “

ثروت خالص این فوق‌ ستاره از مشارکت های مختلف نیز به دست آمده است. از جمله شراکت با Capital One  و Apple Music و حق امتیاز  Spotify و YouTube که در مجموع حدود 120 میلیون دلار برای تیلور سویفت درآمد به همراه داشته است. علاوه بر این ها 80 میلیون دلار نیز از حق امتیاز فروش موسیقی ها به دست آمده است.

تیلور سویفت Taylor Swift میلیاردر این روزها با تراویس کلس، ستاره NFL در نیویورک و کانزاس سیتی وقت می گذراند. او قرار است مجدداً تور Eras را در 9 نوامبر در بوئنوس آیرس از سر بگیرد و دوباره در جاده ها سفر کند.

منبع: entrepreneur.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 5