چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟

تیک آبی اینستاگرام
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تیک آبی اینستاگرام و نحوه دریافت آن به یکی از سوالات مهم کاربران تبدیل شده. اینفلوئنسرها و برندهای مشهور همگی با یک تیک آبی متمایز شده‌اند و یا به دنبال آن هستند. تیک آبی اینستاگرام به هویت افراد و برندشان تبدیل شده که به وسیله آن می‌توانند فالوئرهای بیشتری را کسب کنند. اگر فرد یا شرکتی به شما وعده داده که با دریافت پول می‌تواند برای شما تیک آبی اینستاگرام بگیرید، مطمئن باشید با یک کلاه‌برداری رو به رو هستید.
اینستاگرام هر لحظه قوانین و مقررات خود را تغییر می‌دهد و هیچگونه فرمول مشخص و از پیش تعیین شده‌ای برای دریافت تیک آبی اینستاگرام وجود ندارد. باید ماه‌ها و شاید هم سال‌ها صبر و حوصله داشته باشید تا بتوانید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید. اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد فرم درخواست تیک آبی را ارسال کنند. این کار اما همیشه برای همه کاربران نتیجه بخش نیست. به دلیل تقاضای بالا، اینستاگرام فرم‌های زیادی را بلاتکلیف رها کرده یا اغلب اوقات اصلا بررسی نمی‌کند. با این وجود این ۵ نکته به شما کمک می‌کند تا راحت‌تر به تیک آبی دست پیدا کنید.

معیارهای لازم را برای تیک آبی اینستاگرام

قبل از شروع، مهم است به معیارهای اولیه برای تایید اینستاگرام اشاره کنیم. در وهله اول، حساب شما باید معتبر باشد. این بدان معناست که اینستاگرام شما باید یک شخص واقعی یا نماینده یک برند باشد.
صفحه شما باید با استفاده از یک عکس اینستاگرامی، بیو و یک پروفایل عمومی، کامل باشد. نکته مهم بعدی این است که باید منحصربه فرد باشد. یعنی حساب شما باید تنها حساب موجود برای نام تجاری یا کسب‌و‌کار شما باشد.
همچنین، صفحه شما باید توجه برانگیز باشد. به عبارت دیگر باید جست‌وجوی زیادی شود و یا توسط عموم کاربران شناخته شده باشد.

بیشتر بخوانید:  فیس بوک ماهانه 3.2 میلیارد کاربر فعال دارد!

برای تیک آبی اینستاگرام فعال باشید

برای کسب اعتبار در اینستاگرام، پیگیری بسیار مهم است. حتماً روزانه پست بگذارید و با طرفداران خود تعامل برقرار کنید. با این کار نه تنها شانس خود را برای معتبر شدن افزایش خواهید داد بلکه شانس خود را برای به دست آوردن و حفظ فالوئر هم بیشتر خواهید کرد.
برای برخی از کاربران، درج روزانه مطلب ممکن است چالش برانگیز به نظر برسد. چون شما می‌خواهید محتوای عالی درج کنید. اگر نگران این هستید که نمی توانید ثابت قدم بمانید، پست‌های خود را زمان‌بندی کنید.

برای تیک آبی اینستاگرام فالوئر نخرید!

خرید فالوئر ممکن است ایده خوبی به نظر برسد. هرچه باشد، شما می خواهید هواداران آنلاین خود را افزایش دهید. با این وجود فالوئر جعلی نمی‌تواند به گرفتن تیک آبی اینستاگرام کمک کند. دلیلش این است که اینستاگرام هنگام تأیید حساب شما، میزان فالوکردن را در نظر می‌گیرد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که فالوئرها و نظراتشان واقعی هستند. برای معتبر شدن نیازی به فالوئر زیاد ندارید اما به افراد واقعی احتیاج دارید.

در سایر پلت‌فرم‌ها اعتبار کسب کنید

اگر کسب و کار شما در سایر رسانه های اجتماعی تأیید شود، مورد توجه هر چه بیشتر اینستاگرام قرار می‌گیرید. اشتباه نکنید! قرار نیست کسب و کار شما برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام در هر صفحه و پیجی نمایش داده شود. بهتر است یک تقسیم‌بندی داشته باشید و برخی از صفحات شناخته شده و معتبر به شما لینک دهد. با این کار؛ شانس تأیید شما در اینستاگرام بالا می رود.

درخواست دهید

تیک آبی اینستاگرام

همانطور که گفته شد، روند تقاضا در اینستاگرام همیشه نتیجه بخش نیست اما اگر مایل هستید امتحان کنید، می‌توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.
وقتی در پروفایل اینستاگرام خود هستید، انگشت خود را به راست بکشید و روی دکمه setting در قسمت پایین صفحه خود ضربه بزنید. از اینجا ، به پایین حرکت کرده و روی بخش Account کلیک کنید. سپس روی قسمت Request Verification کلیک کنید.
هر یک از قسمت های مورد نیاز را پر کنید. همچنین لازم است تصویری از مدرک شناسایی صادر شده توسط دولت بارگذاری کنید تا آنها هویت شما را تأیید کنند.
از این جا به بعد، فقط باید منتظر باشید. برای پاسخ ازسوی اینستاگرام حتماً به inbox خود سر بزنید.
در این مرحله، درخواست صحت سنجی شما یا تأیید یا رد خواهد شد. اگر تأیید شود، تیک شما اکنون در پروفایل اینستاگرام شما ظاهر می شود. از طرف دیگر، در صورت رد شدن، باید 30 روز دیگر صبر کنید تا دوباره بتوانید درخواست خود را ارسال کنید.

منبع: https://www.adweek.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0