تیک آبی توییتر فعال می‌شود

تیک آبی توییتر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

تیک آبی توییتر

چگونه در توییتر تیک آبی بگیریم؟

توییتر سیاست جدید تأیید “تیک آبی” را در 20 ژانویه 2021 راه اندازی می‌کند.

 

روند درخواست مدل تأیید جدید در اوایل سال 2021 آغاز خواهد شد.

توییتر سیاست جدید تأیید تیک آبی خود را از 20 ژانویه 2021 آغاز خواهد کرد. گفته می‌شود که این سیاست جدید با در نظر گرفتن و بررسی 10هزار کاربر ساخته شده است.

روند تایید جدید اینگونه است که از تاریخ 20 ژانویه 2021 تیک‌ آبی از صفحات غیر فعال و صفحاتی که شرایط جدید را نداشته باشند حذف می‌شوند.

روند درخواست برای تیک آبی در اوایل 2021 گفته خواهد شد و کاربرانی که برای تطبیق دادن حساب خود با شرایط جدید عجله دارند، باید برای یک اطلاعیه جدید صبر کنند.

به دنبال اعتراض کاربران برای تأیید حساب معترض جیسون کسلر، سایت میکرو بلاگ در نوامبر 2017 روند تأیید را متوقف کرد. این شرکت اعلام کرد که در حال کار بر روی فرآیند جدید “تأیید اعتبار و احراز هویت ” است. همچنین شروع به بررسی حساب‌های تأیید شده‌ای کرد که قوانین Twitter را نقض کرده‌اند.

در روش احراز هویت جدید، برای واجد شرایط شناخته شدن به اطلاعات بیشتری نیاز است. یک اکانت تایید شده می‌تواند تیک آبی خود را در صورت رعایت نکردن سیاست‌ها و قوانین‌های توییتر از دست بدهد.

دسته‌های جدیدی که با سیاست‌های جدید تأیید توسط Twitter شناخته می‌شود، شرکت‌ها‌، مارک‌ها، رسانه‌ها، روزنامه نگاران، چهره‌های سرگرمی، حساب‌های مربوط به ورزش و البته مقامات دولتی هستند که توییتر آن‌ها را به صورت موردی تایید کرده است. همچنین یک دسته گسترده “فعالان، بنیان‌گذاران  و اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی” وجود خواهد داشت. به مرور لیست دسته‌ها گسترش می‌یابد.

این شبکه اجتماعی همچنین در حال برنامه‌ریزی است که به طور خودکار تیک آبی را از حساب‌های غیرفعال برداشته و حساب‌های کاربران متوفی را به عنوان یادگاری نگه دارد. در آینده نزدیک، توییتر همچنین برچسب‌هایی را برای تمایز بین حساب‌های مدیریت شده توسط انسان و حساب‌های مدیریت شده توسط ربات، منتشر خواهد کرد.

حساب‌هایی که توسط انسان مدیریت می‌شوند، با آدرس ایمیل تأیید شده، شماره تلفن، نام و صفحه نمایه که مطابق با تغییرات جدید توییتر تغییر می‌کنند، تیک آبی خود را از دست نمی‌دهند.

این پلت فرم، همچنین به کاربران هشدار می‌دهد که در صورت عدم اعمال تغییرات مورد نیاز، خطر از دست دادن تیک آبی را دارند.

توییتر در پست وبلاگ خود همچنین بیان کرده که این حق را دارد که اعتبار حساب‌هایی که چندین بار قوانین آن را زیرپا گذاشته است، را باطل کند و این حساب‌‌ها را چندین بار به صورت تک تک مورد بررسی قرارداده و باید برای بهبود آن اقدام شود.

اعلانی به عنوان “سرویس خودکار” در اوایل سال 2021 در داخل برنامه منتشر خواهد شد که متقاضیان باید دسته‌ای را که متعلق به آن هستند انتخاب کنند و هویت خود را تأیید کنند. توییتر پیش‌تر اعلام کرد که حساب‌های متقاضی، توسط انسان و یک سیستم خودکار بررسی می‌شوند.

 

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0