خداحافظی مسی از بارسلونا و ادای احترام به برند Gatorade

جدایی مسی از بارسلونا و پیوستن به پاری سن ژرمن و ادای احترام به برند Gatorade | آیمارکتور

برند «Gatorade»، تولید کننده نوشیدنی‌های ورزشی، در قالب یک آگهی تبلیغاتی جدید موسوم به «هرگز از حرکت باز نمی‌ایستد»، به مناسبت انتشار خبر جدایی مسی از بارسلونا پس از 20 سال، به او ادای احترام می‌کند.

مطالعه بیشتر: اسپانسر چینی بارسلونا

جدایی مسی از تیم محبوب بارسلونا

این فیلم اولین بار قبل از اعلام خبر عقد قرارداد دو ساله میان مسی و تیم فوتبال پاری سن ژرمن به ارزش 35 میلیون یورو پخش شد. در فیلم این فوتبالیست حرفه ای آرژانتینی را می‌بینیم که در حال ترک یک جلسه تمرینی از حرفه و شغل خود سخن گفته و مدعی است که همیشه بر روی بهتر شدن تمرکز کرده و می‌کند. او با صدایی بلند بر روی این موضوع تاکید می‌کند که هر چه بیشتر گل بزنید باید با قدرت بیشتر به این روند ادامه داده و آن را توسعه ببخشید. اگر یک رکورد را شکستید، باید کاری کنید تا هیچ کس دیگر نتواند آن را بشکند. از پا نشستن و حرکت نکردن راه حل این مساله نیست. مهم نیست که در چه جایگاهی قرار دارید، اگر واقعا معتقدید که می‌توانید کار‌های بیشتری انجام دهید، باید هر کاری بکنید تا این موضوع به همگان ثابت شود.

بیشتر بخوانید : تبلیغ بستنی دومینو !

جدایی مسی از بارسلونا و پیوستن به پاری سن ژرمن و ادای احترام به برند Gatorade | آیمارکتور

این آگهی تبلیغاتی، محصول اژانس تبلیغاتی هلندی TBWA/Neboko، اوایل سال جاری میلادی کمپین «بهترین‌ها هرگز از پای نمی‌نشینند» را با حضور لیونل مسی، سرنا ویلیامز و گابریل خزوس، برای Gatorade راه اندازی کرد. هدف از برگزاری آن تاکید بر روی تعهد برند به ایفای نقش الهام بخش خود برای نسل بعدی ورزشکاران است. «جیسون هارپر»، از شرکت فیلمسازی «Hound Content» به کارگردانی آگهی تبلیغاتی جدید فوق پرداخت.

مطالعه بیشتر: رقابت مسی و کوبی برایانت در ترکیش ایرلاین

Gatorade به همکاری بلند مدت با لیونل مسی افتخار می‌کند و حالا نیز قصد ادای احترام به سابقه درخشان او در باشگاه بارسلونا را دارد. هدف این است که طرفداران با طرز فکر برند آشنا شوند زیرا در صدد آن است تا ورزشکاران در سرتاسر جهان را تشویق کند تا از پتانسیل خود بیشترین بهره را ببرند.

بیشتر بخوانید : حواشی سریال زخم کاری + جنجال

منبع : www.adage.com