جذابیت بازار ایران برای مازراتی دوچندان شد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کمپانی اتومبیل سازی مازراتی که تحت مالکیت فیات ایتالیا قرار دارد، چند سالی‌است که بازار ایران را برای بازایابی و فروش محصولات خود انتخاب کرده‌است.
این شرکت حضور خود را از طریق یک شرکت واسطه با نام آرتاتاک در ایران شروع کرد و با توجه به اینکه قیمت خودروهای مازراتی بعد از سری SL و S مرسدس بنز Benz جز گران‌قیمت‌ترین خودروهای وارداتی محسوب می‌گردد، مازراتی بازار ایران را دارای قابلیت‌های بیشتری برای سرمایه‌گذاری می‌بیند.
رونمایی-مازراتی-آیمارکتور
بدین ترتیب جذابیت بازارِ خودروهای ایران از دید مدیران مارکتینگ این شرکت پنهان نماده است و پس از دو سال از ورود این برند به ایران شاهد آن هستیم که مدیران این شرکت، به بهانۀ صدمین سالگرد تاسیس مازراتی mazarati 100th anniversary جدیدترین مدل‌های برند مازراتی را در ایران و برای مشتریانِ ایرانی رونمایی می‌کنند.
کاری که پیش از این برندهای لوکس و پرفروش خارجی در جمهوری اسلامی انجام نداده‌بودند، و این مدل مراسم و رونمایی آخرین مدل این برند در ایران، نشان از تیزهوشی مدیران مارکتینگ این شرکت دارد.
شرکت مازراتی با همکاری آرتا تاک موتور نماینده انحصاری مازراتی در ایران، در مراسمی در هتل پارسیان آزادی ، جدیدترین مدل های مازراتی گیبلی و کواتروپورته را معرفی نمود. در این گردهمایی صدها نفر از شخصیت های برجسته صنعت، تجارت و سفارت خانه های کشورهای اروپایی، به تماشای مدلهای جدید مازراتی نشستند. در مراسم رونمایی شرکت آرتاتاک‌موتور، مرکز خدمات پس از فروش مازراتی که طبق استانداردهای شرکت مادر افتتاح گردیده، به میهمانان این برنامه معرفی گردید.
عکس‌هایی از مراسم رونمایی مدل های مازراتی گیبلی و کواتروپورته به بهانۀ صدسالگی مازراتی :
آرتاتاک-100 سالگی مازراتی-ایران-آیمارکتور1
آرتاتاک-100 سالگی مازراتی-ایران-آیمارکتور2
آرتاتاک-100 سالگی مازراتی-ایران-آیمارکتور3
mazarati-ghibli-2014

بیشتر بخوانید:  کوکاکولا میز شادی در ایتالیا راه انداخت

جالب است بدانید براساس آخرین آمار گمرک ایران در 9 ماهه امسال 44 هزار و 647 دستگاه انواع خودروی سواری به ارزش تقریبی 924 میلیون دلار وارد شده است. این میزان واردات از نظر تعداد و ارزش نسبت به مدت مشابه در سال قبل به ترتیب 49.24 و 31.35 درصد افزایش یافته است.همچنین قیمت خودروهای مازراتی بیش از 170 هزار دلار می‌باشد.
maserati-100th-anniversary-8cm-grand-prix-imarketor-

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0