جشنواره‌های فروش پی‌در‌پی از سام سرویس

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

شرکت سام سرویس یکی از معدود شرکت‌های ایرانی است که بخشِ گسترده‌ایی از محصولات یک برند خارجی را در ایران توزیع و گارانتی می‌کند. عموماً برندهای الکترونیکی خارجی در ایران برای کنترل و بهبود سهم بازارشان از چندین نمایندۀ مستقیم و غیرمستقیم استفاده می‌کنند؛ حتی برخی دیگر از برندهای خارجی برای هر دسته‌بندی از محصولات خود یک نماینده مجزا دارند.

ولی در مورد سام‌سرویس این قضیه متفاوت است و تقریباً می‌توان گفت به غیر از موبایل، تبلت و نوت‌بوک‌های سامسونگ، اکثر محصولات این برند توسط سام سرویس توزیع و پشتیبانی می‌شوند.
به همین جهت شاهد برگزاری تعداد متنوعی از جشنواره‌های فروش از طرف سام سرویس هستیم، مانند: جشنوارۀ لوازم خانگی با جوایز 110 سفر به کیش، 3 دستگاه بنز برای کولرهای گازی سامسونگ و در حال حاضر نیز جشنواره همراه خوب خاطرات این شرکت برای دوربین‌های کامپکت سامسونگ برگزار می‌شود.
جایزه دوربین سامسونگ
جشنوارۀ دوربین‌های سامسونگ با یک جایزۀ ویژه یعنی خودروی فولکس بیتل Volkswagen Beetle برگزار شده است.
در این کمپین بازاریابی، سام‌سرویس باهدف‌ قراردادن بازار این کالا (بورس فروش کالاهای الکترونیک تهران) مخصوصاً در خیابان جمهوری تهران، اقدامات چند جانبه‌ای تبلیغاتی انجام داده است: پوسترهای فروشگاهی، شلف تاکرها و غیره.
از همه مهم‌تر، این شرکت با در اختیار گرفتن یک فروشگا‌ه در این مرکز سعی در بالابردن انگیزش و ترغيب خرید مشتریان داشته است.
در این خصوص سام‌سرویس جایزۀ ویژه کمپین را در معرض دید مشتریان بالقوه و بالفعل این محصول ( دوربین عکاسی ) قرار داده و از طرفی با انتخاب خودروی فولکس بیتل که از محبوبیت خاصی در بین مخاطبین قرار دارد، به تاثیرگذارتر بودن این کمپین اندیشیده است.
جایزه دوربین سامسونگ - بیتل

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0