جشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن برگزار شد Cannes Lions

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

جشنواره بین‌المللی خلاقیت شیرهای کن Cannes Lions International Festival of Creativity به صورت سالانه در حوزه ارتباطات، تبلیغات و موضوعات مرتبط برگزار می‌شود.
جشنواره شیرهای کن هرساله در فرانسه برگزار می‌شود و به‌عنوان بزرگترین جشنواره تبلیغات در دنیا مطرح است.
cannes-lions-2015
در این جشنواره علاوه بر گردهمایی بزرگان صنعت تبلیغات و خلاقیت، سمینارها و کارگاه‌های مختلفی برگزار می‌شود، همچنین به آثار برگزیده جوایز ویژه‌ای اهدا می‌شود.

در جشنواره خلاقیت شیرهای کن که در سال 2015 به مدت هفت روز برگزار شد سامسونگ که هزینه‌های زیادی برای تبلیغات خود صرف می‌کند توانست 27 جایزه را درو کند. سامسونگ تلاش دارد با اجرای کمپین‌های بازاریابی و تبلیغاتی متنوع جایگاه خود را در ذهن مخاطب ارتقاء دهد. یکی از جوایز سامسونگ به‌خاطر اجرای کمپین کامیون ایمن Safety Truck بوده است.

در شصت و دومین سال از برگزاری جشنواره شیرهای کن اپلیکیشن “به من نگاه کن Look at me” برنده پنج جایزه، کمپین کامیون ایمن برنده هفت جایزه و اپلیکیشن “حافظه ذخیره Backup Memory” سه جایزه را دریافت کردند.
375823_653
همچنین کمپین “عکس با آیفون Shot on iPhone ” مورد استقبال قرار گرفته و یکی از عکس‌های این کمپین توانست جایزه بیلبورد و پوسترهای خیابانی را کسب کند.
Cole-Rise-Shot-on-iPhone

در جشنواره شیرهای کن در سال 2015 بیش از 40 هزار اثر در زمینه‌های مختلف از جمله تبلیغات تلویزیونی، بازاریابی و روابط عمومی در بیست دسته‌بندی از 90 کشور شرکت کرده بودند.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  کمپین خلاقانه : یک حرف باعث تصادف می‌شود