جعبه غلات صبحانه جعبه موسیقی می‌شود

جعبه غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

برند غلات صبحانه «REESE’S PUFFS» در گذشته طرح همکاری با هنرمندان موسیقی رپ مثل «تراویس اسکات» و «لیل یاختی» را ریخته و در اجرای آن‌ها نیز موفق بوده است. در حال حاضر، این برند با تازه ترین محصول خود قدرت ساخت موسیقی را در دستان مصرف کننده نهاده و جعبه غلات صبحانه نمادین خود را به مجموعه ای خاص شامل جعبه‌های موسیقی RP-FX و RP-PRO تبدیل کرده است. این جعبه به طرفداران برند اجازه می‌دهد تا آهنگ‌های دلخواه خود را بسازند.

بیشتر بخوانید : خرید خودرو | خرید ماشین از کدام سایت اینترنتی بهتر است ؟

جعبه‌های موسیقی RP-FX در سه طرح منحصر به فرد و به تعداد محدود عرضه می‌شوند که عبارتند از: Crunchy Drum  Machine (مدل کرانچی)، Creamy Lead Synth (مدل خامه ای) و Chocolatey Bass Synth (شکلاتی).

جعبه غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

جعبه غلات صبحانه همراه با موسیقی !

طرفداران برند می‌توانند غلات صبحانه خود را پشت جعبه با نظم خاصی چیده و با مراجعه به وبسایت PuffsFX.com و دانلود نرم افزار مخصوصی که برای انجام این کار تعبیه شده، شروع به ساخت آهنگ‌های شیرین کنند. جعبه‌های موسیقی RP-FX از یک نوع فناوری واقعیت افزوده برای کشف محل مناسب دانه‌های غلات صبحانه و ساخت آهنگ‌های منحصر به فرد بر اساس محل قرار گرفتن آن‌ها استفاده می‌کنند که در نوع خود بی نظیر است. طرفداران می‌توانند خلاقیت‌ها و استعداد‌های خود را از طریق نماهنگ‌های سفارشی REESE’S PUFFS که با الهام از آثار هنری آن‌ها ساخته شده، با دیگران در سرتاسر جهان به اشتراک بگذارند.

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ ( تبلیغات دیجیتال ) و سئو مارکتینگ چیست !؟

جعبه غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

RP-PRO نیز یک دستگاه سینت سایزر (ترکیب کننده) فوق العاده منحصر به فرد است که شبیه به جعبه‌های غلات صبحانه REESE’S PUFFS طراحی شده اما حاوی همه انواع موسیقی‌های سمپل، افکت‌های صوتی، کارکرد‌ها و توانایی‌هایی است که از گران ترین ابزار‌های موسیقی انتظار دارید. RP-PRO شامل یک سری تنظیمات، دکمه‌های سفارشی در پایین، درام پد شکلاتی، سمپلر جاساز و یک تصویر ساز گنبدی می‌شود که همگی داخل منو قرار دارند. علاوه بر آن، محفظه ای برای قرار دادن یک کیسه کوچک از غلات صبحانه REESE’S PUFFS بر روی جعبه موسیقی تعبیه گردیده که برای استفاده اضطراری به عنوان وعده صبحانه به آن نگاه می‌شود.

مطالعه بیشتر: فروش دیجیتالی موسیقی یا سی دی

غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

جعبه غلات صبحانه موسیقی میشود ! | آیمارکتور

 

منبع : www.adsoftheworld.com