جلد مجله ماسک تنفسی می‌شود

جلد مجله ماسک تنفسی می‌شود | آیمارکتور
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

جلد مجله ماسک تنفسی می‌شود !

از زمان شیوع کرونا در مکزیک تاکنون بیش از 215 هزار نفر در مکزیک کشته شده اند. تردید و عدم اطمینان درباره اقدامات پیشگیرانه ابتدای دوران همه گیری موجب گردید تا حاصل همکاری آژانس تبلیغاتی «Grey» مکزیک با روزنامه «Time Out» انجام یک اقدام ابتکار امیز موسوم به «Maskgazine» باشد. این حرکت نوآورانه به هزاران مکزیکی کمک کرد تا با یک سنگر دفاعی محکم تر در برابر کووید-19 در خیابان‌ها حضور پیدا کنند.

بیشتر بخوانید : سئو مارکتینگ و مقالات آموزشی آن

پس از چندین ماه توقف روند چاپ و انتشار مجله به دلیل شیوع کرونا، ایده انجام این کار از اعلام نتایج تحقیقات علمی مختلف از جمله «CDC» در آمریکای شمالی به ذهن خطور کرد: ویروس کرونا همراه با سندروم حاد تنفسی به سطوح متخلخل مثل روزنامه نچسبیده یا بر روی آن زنده نمی‌ماند.

ایده اصلی این بود که افراد از انتشار مجدد روزنامه Time Out مکزیک در آوریل 2021 بهره ببرند. از جمله این منافع می‌توان به جلد مجله اشاره کرد که به شکل یک ماسک طراحی شده و کاربران می‌توانند پس از جدا کردن آن، برای پوشاندن بینی و دهان خود در برابر ویروس کرونا در قالب یک ماسک از جلد مجله کمک بگیرند. کاغذی که مجله با آن چاپ می‌شود ویروس کرونا همراه با سندروم حاد تنفسی را جذب نخواهد کرد. در ادامه هزاران نسخه از آن به رایگان در میان مردم توزیع می‌گردد تا به دست همه کسانی برسد که بدون استفاده از ماسک بیرون می‌روند.

کمک به مردم از طریق مجله

تجدید چاپ ایده ای منطقی به نظر نمی‌رسید اما کمک به مردم برای محافظت در برابر کرونا بسیار منطقی بود زیرا در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری باید با ایمنی کامل در سطح شهر تردد کرد.

بیشتر بخوانید:  فهرست هوشمندترین شرکت های جهان در سال 2016

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ یا تبلیغات دیجیتال چیست ؟

به گفته «لوئیس گایتان»، رئیس و مدیر ارشد خلاقیت در آژانس تبلیغاتی Grey مکزیک، با وجود گذشت بیش از یک سال از شیوع کرونا، تعداد افراد مبتلا به کووید-19 در این کشور مدام در حال افزایش است و روزانه شاهد عبور و مرور بسیاری از افراد بدون ماسک در سطح شهر هستیم. روزنامه Time Out از افراد می‌خواهد تا با تبدیل جلد مجله به ماسک و خیالی راحت تر نسبت به گذشته به رفت و آمد در شهر بپردازند.

 

منبع : www.adsofbrands.net

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0