کارمندان چشم و چراغ این کمپین تبلیغاتی خطوط هوایی هستند

خطوط هوایی

خطوط هوایی «یونایتد ایرلاینز» در اولین کمپین تبلیغاتی بزرگ خود از سال 2013 تاکنون، از  حضور بیش از 60 نفر کارمند در آن بهره برده و در عین حال بر روی این موضوع تمرکز دارد که چگونه کارمندانش در برابر مشتری به درستی به وظیفه خود عمل می‌کنند.

کمپین تبلیغاتی جدید خطوط هوایی «یونایتد ایرلاینز» تحت عنوان «Good Leads The Way»، محصول آژانس تبلیغاتی 72andSunny»، بر روی کمک و خدمات رسانی ناوگان هواپیمایی این خطوط هوایی به مشتریان، تنوع خدمات، حفظ محیط زیست و چگونگی مطرح شده آن‌ها به عنوان «نیروی خوب» در طول مسیر فعالیت‌های شرکت تاکید خواهد کرد.

مطالعه بیشتر: کمپین تبلیغاتی خطوط هوایی ایرفرانس

به گفته «اسکات کربی»، مدیر عامل «یونایتد ایرلاینز»، این شرکت خطوط هوایی اقداماتی را انجام می‌دهد که حس افتخار و سربلندی را در میان کارمندان و مشتریان خود به وجود خواهد آورد. این قبیل اقدامات از سرمایه گذاری‌های تاریخی در زمینه مبارزه با تغییرات آب و هوایی، آموزش به زنان و رنگین پوستان گرفته تا رهایی از شر هزینه‌های تغییر و ارتقاء ناوگان هواپیمایی خود با خرید 500 دستگاه هواپیمای جدید را شامل می‌شود.

وی در ادامه افزود: «این کمپین تبلیغاتی نه فقط به عنوان یک امر خلاف مسیر و جریان اقدامات اخیر شرکت، بلکه به عنوان تعهدی در مورد وضعیت آتی خطوط هوایی «یونایتد ایرلاینز» عمل می‌کند.»

این فیلم موزیکال مجموعه ای از تصاویر و کلیپ‌های ویدئویی با حضور مسافران و کارمندان خطوط هوایی «یونایتد ایرلاینز» را به نمایش می‌گذارد و در آن ماموریت کارمندان این خطوط هوایی مبنی بر انجام کار‌های خوب نه فقط داخل هواپیما بلکه در همه جای دنیا بیان خواهد شد.

در قالب یک سری فیلم‌های مستند تبلیغاتی، فعالیت در فضای دیجیتال و همچنین تبلیغات خارج از خانه، از نقاط عطف مهم گرفته تا لحظاتی کوتاه اما تاثیرگذار از روابط خوب و صمیمانه با مسافران، به زیبایی به تصویر کشیده شده اند. به تازگی کمپین تبلیغاتی خطوط هوایی «یونایتد ایرلاینز» در فرودگاه‌ها و تمامی کانال‌های رسانه ای در سرتاسر کشور راه اندازی شده است.

منبع: www.designtaxi.com