خمیردندان colgate: سفید شدن دندان ها هنگام ازدواج اهمیت پیدا می کند

خمیردندان colgate

برند خمیردندان Colgate برای تبلیغ خمیردندان Max White Ultra اسپانسر برنامه تلویزیونی «Married at First Sight UK» از کانال تلویزیونی «E4» بریتانیا شد. حرکت فوق Colgate Max White Ultra را به عنوان اسپانسر انحصاری جدید این برنامه تلویزیونی معرفی کرده و بزرگ ترین حامی مالی این شو تلویزیونی از ابتدا تا امروز به شمار می‌رود.

این اسپانسر طیف گسترده محصولات برند تحت عنوان «Max White Ultra Colgate» را در جریان برنامه «Maried at First Sight UK» تبلیغ می‌کند. محصولاتی مانند «Colgate Max White»، «Palmolive» و «Sanex» در راستای کمک به تازه عروس و داماد‌ها برای برگزاری هر چه زیبا تر و به یادماندنی تر مراسم ازدواجشان معرفی خواهند شد.

با هدف جلب توجه مردم انگلستان به این برنامه تلویزیونی، یک سری آگهی تبلیغاتی اسپانسری توسط آژانس خلاقیت «Recipe» طراحی و اجرا شد. جشن لبخند نماهای نزدیکی از دندان‌های زیبا و خیره کننده را در صحنه‌هایی نمادین مانند روز عروسی به نمایش می‌گذارد.

مطالعه بیشتر: تبلیغات جذاب برای نخ دندان

برنامه تلویزیونی «Married at First Sight» در بریتانیا که در سال 2021 پخش شد، محبوب ترین برنامه بدون فیلمنامه شبکه E4 بود. همواره بیشترین سهم بینندگان جوانی که از ساعت 9 تا 10 شب پای تلویزیون می‌نشستند را این برنامه جذاب به خود اختصاص می‌داد. در ادامه این شو تلویزیونی سومین شو تلویزیونی پر بیننده کانال 4 در سال 2021 نام گرفت.

راپیندر داونی، مدیر بخش اسپانسری و همکاری تجاری کانال 4 گفت: «ما بسیار خوشحالیم و از حضور برند خمیردندان Colgate به عنوان اسپانسر جدید یکی از هیجان انگیز ترین برنامه‌های شبکه تلویزیونی E4 استقبال می‌کنیم. با توجه به این طیف وسیع مخاطبین مشتاق و علاقمند، مطمئنا حرکت فوق نتایج فوق العاده مثبت و چشمگیری برای برند به ارمغان خواهد آورد.»

خمیردندان Max White Ultra بزرگ ترین و مهم ترین محصول جدید Colgate است که در سال 2022 عرضه شد. مراسم ازدواج یک روز کلیدی است که در آن عروس و داماد‌ها دوست دارند بهترین خود را ارائه دهند. اینجاست که خمیردندان Max White Ultra برند Colgate دندان‌هایتان را سفید کرده و حس اعتماد به نفس را درون شما بالا می‌برد.

منبع: www.lbbonline.com