خم شدن اپل آیفون 6 و دردسرهای هشتگ bendgate در شبکه‌های اجتماعی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

هنگامی که اپل محصولات جدید خود یعنی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را معرفی کرد، نه تنها سرعت فروش بلکه صف طولانی خریداران تمام رکوردها را زد تا اپل بازهم مثل همیشه قدرت بازاریابی و برندینگ خود را به رخ رقبا بکشد و به آنها درس بدهد.
Untitled-10
اما اپل جدا از بحث بازاریابی و هنر برندینگی که مدیون استیو جابز است، گویا اتفاقات جالبی برای باارزش‌ترین برند دنیا در حال رخ دادن است.

گزارشات و انتقادات متعددی در مورد برخی مشکلات طراحی در نرم‌افزار و سخت‌افزار اپل آیفون 6 به گوش می‌رسد، اما شاید مهم‌ترین مورد آن خم شدن Bend این محصول است!
iPhone-6-bending-450x322
بله، اپل که روزی به ریزبینی و دقیق بودن شهره بود حال از همین نقطه قوت خود در حال ضربه خوردن است و رقبا نیز این موضوع را دست گرفته و شروع به تمسخر اپل آیفون 6 و 6 پلاس کرده‌اند.

هشتگ‌های #bendgate و #BendGhazi پیام‌رسان‌های این انتقادات و موج تخریب اپل در شبکه‌های اجتماعی است و این بار جنگ بین طرفداران و مخالفان آیفون 6 پلاس را می‌توان از طریق آن دنبال کرد.
هشتگ bendgate را در شبکه اجتماعی توییتر دنبال کنید.

نکته جالب در این است که برندهای کوچک و بزرگ دنیا، چه آنهایی که در زمینه تولید اسمارت‌فون فعال هستند همانند سامسونگ و ال‌جی و اچ‌تی‌سی ، چه آنها که در زمینه‌های دیگر فعالیت می‌کنند همانند کیت‌کت و کوکاکولا با این هشتگ دست به تمسخر اپل زده‌اند و از این فرصت برای معرفی خود استفاده کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:  بازاریابی ویروسی Viral Marketing را جدی بگیرید

باهم به تماشای چندین تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی با هشتگ #bendgate می‌نشینیم:
samsung


heineken


pringles


lg


cocacola


samsung-edge


lenovo

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0