عطر دیور برنده نهایی دادگاه جانی دپ و امبر هرد

دادگاه جانی دپ و امبر هرد
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

در حالی که اکثر مردم جهان در جریان محاکمه و دادگاه جانی دپ و امبر هرد بودند و هر روز اخبار این دادگاه را دنبال می‌کردند، در نهایت کسی برنده بازی شد که احتمالش بسیار بعید بود: برند عطر دیور.

وبسایت خبری «Women’s Wear Daily»، پوشش دهنده اخبار صنعت مد، دیزاینر‌ها، سلبریتی‌ها و رویداد «fashion week»، تقاضا برای عطر «Sauvage» برند دیور، که جانی دپ از سال 2015 تاکنون چهره آن بوده، در هفته‌های اخیر افزایش یافته است. در حقیقت این رشد آنقدر خیره کننده است که میزان جستجو در گوگل برای این عطر در مدت یک ماه 48 درصد افزایش پیدا کرده است.

با توجه به اطلاعات دریافتی از وبسایت خبری «مترو»، تقاضای افراد برای خرید ادکلن «Sauvage» نیز همزمان با دادگاه جانی دپ و امبر هرد 63 درصد بالا رفت، به خصوص در شرایطی که ویدئو‌های آزمایشی به این پلتفرم سرازیر شده بود.

از لحاظ رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، عطر «Sauvage» در حال حاضر پس از «Baccarat Rouge 540» در میان محبوب‌ترین عطر‌ها در فضای آنلاین در رده دوم قرار گرفته است. چه کسی پیش بینی می‌کرد که دادگاه جانی دپ و امبر هرد بوی یک خبر خوب و موفقیتی عظیم برای این برند معروف بدهد؟

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0