داستان برند آیکیا و سریال فرندز: کاناپه‌هایی که به راحتی از درب رد می شوند!

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

اگر اخیرا در دنیای اینترنت به گشت و گذار پرداخته باشید، حتما می‌دانید که همه درباره یک موضوع صحبت می‌کنند: دیدار مجدد عناصر سریال فرندز Friends و ساخت یک قسمت جدید به نام Friends The Reunion.

این لحظه بزرگ در فرهنگ پاپ چیزی است که طرفداران این سریال سال‌هاست که انتظارش را می‌کشند و سرانجام شاهد آن خواهند بود.

دقیقا همزمان با پخش این قسمت خاص از سریال فرندز Friends، تازه‌ترین آگهی تبلیغاتی برند آیکیا سنگاپور به یکی از مهم‌ترین صحنه‌های محوری این سریال رجوع می‌کند!

حتما به یاد دارید که بازیگران سریال Friends، یعنی راس، راشل و چندلر، چقدر تلاش کردند تا آن کاناپه بسیار بزرگ را از پله‌ها بالا برده و آن را در آپارتمان جای دهند.

کسانی که تجربه اسباب کشی به یک آپارتمان و دردسر حمل یک کاناپه یا مبلمان بزرگ را از سر گذرانده اند، می‌دانند که چقدر انجام این کار سخت و مشکل است. برخی مبل‌ها و کاناپه‌ها تنها سنگین نیستند بلکه گاهی اوقات از درب نیز رد نمی‌شوند.
برند آیکیا
خبر خوب این که با مبل‌های برند آیکیا، هیچ کدام از این موقعیت‌های سخت را تجربه نخواهید کرد! این تولید کننده سوئدی متخصص در زمینه ساخت مبلمان از جمله کاناپه، با بسته‌بندی‌های مسطح خود، کاری کرده تا هر تکه مبلمانی که به دستتان می‌رسد، یک نوع بسته‌بندی ظریف و مینیمال داشته باشد. به این ترتیب دیگر نیازی به آزمودن راه‌حل‌های مختلف، فشردن وسایل حجیم و در نتیجه به زور رد کردن آن‌ها از درب‌های باریک نخواهد بود!

در نسخه ای که ابتدا به نظر می‌رسد صحنه‌ای از یک لوکیشن اصلی این سریال کمدی باشد، ناگهان کاناپه سه نفره «EKTORP» برند آیکیا را می‌بینیم. در ادامه آیکیا این سوال را مطرح می‌کند که آیا با کاناپه آیکیا با بسته‌بندی مسطح و مینیمال کار ساده تر پیش نمی‌رفت؟

در واقع به این ترتیب سه شخصیت مرد سریال می‌توانستند بخشی از تایم کاری را در جا‌های دیگر بگذرانند، مثلا به تماشای فیلم‌های مورد علاقه خود بنشینند.

برای تماشای قسمت جدید سریال Friends، به خصوص وقتی که همه بر روی کاناپه برند آیکیا در کنار یکدیگر جا خوش کرده اند، به سرویس تلویزیون بین‌المللی HBO Go مراجعه کنید.

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0