در فیلم سیندرلا 2021 ، سیندرلا فقط به زیبایی ظاهر اهمیت نمی‌دهد

فیلم سیندرلا 2021 و مرسدس بنز | کمپین تبلیغاتی | آیمارکتور

مرسدس بنز با همکاری سرویس ویدئویی آمازون پرایم در قالب یک کمپین به تبلیغ فیلم سیندرلا 2021 از این پلتفرم پخش ویدئو پرداخت که تصویری مدرن از یک افسانه کلاسیک را ارائه می‌دهد.

مشارکت این خودروساز آلمانی با آژانس تبلیغاتی Merkley + Partners و کارگردانی معروف به نام «راشل مکدونالد» از شرکت فیلمسازی «Biscuit Filmworks» منجر به ساخت یک آگهی تبلیغاتی شد که زنان را تشویق می‌کند تا از نقش‌های معمولی و سنتی کناره گرفته و در مسیر رشد شخصیت خود گام بردارند. در این آگهی تبلیغاتی که در تلویزیون و فضای دیجیتال پخش می‌شود شاهد درخشش ستاره فیلم، Camila Cabello، کارگردان و نویسنده آن، کای کانن و تهیه کننده فیلم، شانون مکینتاش، هستیم.

تیزر و بخشی از فیلم سیندرلا 2021

 

 

 

 

بیشتر بخوانید : خرید خودرو به صورت اینترنتی | کدام سایت بهتر است ؟

فشن شو به سبک مرسدس بنز !

مرسدس بنز اواخر ماه جاری میلادی یک فشن شو به میزبانی بیلی پورتر را برگزار می‌کند که او در این برنامه ایفاگر نقش مادرخوانده سیندرلاست. حاصل همکاری مرسدس بنز با پرایم ویدئو در تولید محتوا در پشت صحنه خلاصه می‌شود که از آن جمله می‌توان به لباس‌های مورد استفاده در فیلم یعنی همان لباس‌های موجود داخل کمد «سیندرلا» اشاره نمود.

بیشتر بخوانید : بیلبورد تبلیغاتی هوشمندانه !

در این آگهی تبلیغاتی زنان کلیشه‌های موجود را نقض کرده و برای مثال سیندرلا را می‌بینیم که می‌خواهد بیزینس پوشاک خود را راه بیندازد اما با موانعی رو به رو می‌شود که از آن جمله می‌توان به حرف‌های تلخ و گزنده نامادری خود با بازی «ایدینا منزل» اشاره نمود.

اقدام فوق با دیگر ابتکار‌های مرسدس نظیر پلتفرم «She’s Mercedes» با سابقه ای طولانی همخوانی دارد که به برقراری ارتباط میان زنان و توانمند سازی آن‌ها اختصاص یافته است.

بازاریابان مشغول بازنگری بر روی مدل‌های اسپانسری فیلم و تلویزیون هستند زیرا آغاز عصر سرویس‌های پخش ویدئو، فرصت‌های تازه ای را برای مشارکت خلق می‌کند. از این رو تبلیغات سنتی دیگر چندان جواب نمی‌دهند. در این رابطه اخیرا هیوندای نیز همکاری نزدیکی را با دیزنی شروع کرده و به این ترتیب مرز‌های بازاریابی و کار با رسانه را در نوردیده است.

 

منبع : www.marketingdive.com