بستن

دوراسل با دستان شما سرمای زمستان را به گرما تبدیل می‌کند

duracell-1

دوراسل Duracell در جدیدترین ابتکار خود، اقدام به راه‌اندازی و تجهیز سیستم گرمایشی یک ایستگاه اتوبوس در مونترال کانادا کرده است.
در زمستان کانادا شاهد سرماهای طاقت‌فرسا هستیم. دوراسل به فکر ایده‌ای بوده است تا بتواند کمی گرما برای شهروندان ایجاد کند: «در کانادا ما زمستان‌های سردی داریم، اما ما یکدیگر را داریم»
duracell-1
این ایستگاه اتوبوس به شکلی طراحی شده‌است که یک وجه آن با قطب مثبت و وجه دیگر آن با قطب منفی نشان داده شده‌است، لذا تنها راه اتصال این دو قطب از طریق اتصال دستان افراد منتظر در ایستگاه میسر می‌شود. حاضرین در ایستگاه می‌بایست با ایجاد یک زنجیرۀ انسانی و گرفتن دستان یکدیگر، اتصال دو قطب را برقرار کنند تا سیستم گرمایشی شروع به کار کند.
duracell-banner-2
دوراسل با این ایده و شعار «در این زمستان یخ‌زدۀ قطبی، لحظات گرمابخش به کوتاهی فاصلۀ بین مااست»، علاوه بر ایجاد لحظۀ همدلی بین افرادی که شاید بعد از آن همدیگر را نبینند، توانسته یک خاطرۀ شیرین و گرمابخش از برند Duracell را ذهن مخاطبش حک کند.
duracell-3
ویدئویی از ایستگاه اتوبوس دوراسل : A moment of warmth powered by you

برچسب : Duracellایده تبلیغاتی دوراسلایستگاه اتوبوس دراسلتبلیغ در کاناداتبلیغ دوراسلدراسلدوراسل
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
نساجی در ایران عمری بیش از 4 هزار سال دارد…