دکمه dislike توییتر راهی برای کاهش نظرات نفرت انگیز

دکمه dislike توییتر
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

دکمه dislike توییتر جدیدترین آپدیت این شبکه اجتماعی

به تازگی توییتر اعلام کرده که در حال آزمایش بر روی روشی برای رای دادن یا رای ندادن به پاسخ‌هاست تا بیش از پیش دریابد که کدامیک از نظرات کاربران مفید است و در قالب یک توییت، مرکز Twitter Support گفت که کاربران منتخب آیفون به دکمه dislike توییتر دسترسی خواهند داشت.

در حالی که آراء منفی کاربران برای عموم نشان داده نمی‌شود، رای مثبت به یک توییت خاص همچنان مثل گذشته در قالب تعداد لایک مشخص خواهد گردید.

به راحتی تنها با یک حرکت ساده انگشت می‌توان یک توییت را like یا dislike کرد البته توییتر هنوز اعلام نکرده که چه تعداد کاربر قادر به انجام این کار هستند.

Cody Elam، یک محقق کاربری در توییتر، گفت: «امتحان دکمه dislike توییتر به مردم قدرت می‌دهد تا در خقا و به طور خصوصی نظر خود را در مورد کیفیت پاسخ‌ها بدون اندکی ایجاد حس شرمساری در آن‌ها بیان کنند.

در ادامه این کار بازخورد‌های ظریف تری را نیز در اختیار ما خواهد گذاشت.»

قبلا، Ashton Kutcher، سلبریتی و سرمایه گذار در حوزه فناوری مدرن در مصاحبه با وبسایت خبری CNET گفته بود که احساس می‌کند گزینه دکمه dislike توییتر می‌تواند از حجم نظرات نفرت انگیز در رسانه‌های اجتماعی بکاهد زیرا کاربران از این پس امکان آن را دارند تا اظهار نظر‌های نفرت انگیز را رد کرده یا به آن‌ها رای منفی بدهند.

توییتر

یک سخنگوی توییتر در گفتگو با شبکه خبری CNET خاطرنشان کرد که اگرچه آراء داده شده به یک پاسخ، تاثیری در نحوه رتبه بندی آن نخواهد داشت اما ممکن است روش تعیین مرتبط یا غیر مرتبط بودن یک توییت از سوی توییتر در یک مکالمه را تغییر دهد.

بیشتر بخوانید:  آمار اینفلوئنسر مارکتینگ در دنیا

بعضی از افراد و کاربران سیستم عامل iOS ممکن است شاهد تعبیه گزینه‌های مختلفی برای رای مثبت یا منفی دادن به پاسخ‌ها باشند.

انجام چنین آزمایش‌هایی به کشف پاسخ‌های مرتبط کمک کرده و به ما اجازه می‌دهد تا بر روی روش‌هایی برای نمایش تعداد بیشتری از آن‌ها کار کنیم.

 

منبع: www.designtaxi.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0