رستوران کی اف سی

رستوران کی اف سی : بشتابید به سوی کشف طلا

زمان مطالعه 2 دقیقه360۰

به مناسبت فرا رسیدن پنجاهمین سالگرد تاسیس رستوران کی اف سی در آفریقای جنوبی، این رستوران فست فود زنجیره ای نه تنها یک شبه شعبه خود در این کشور را به حالت طلایی ارتقاء داد بلکه در ادامه طرفداران این برند می‌‌‌‌‌‌توانند برای کسب ژتون‌‌‌‌‌‌ها و نشانه‌‌‌‌‌‌هایی از جنس طلا به ارزش بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار با یکدیگر مسابقه دهند!

رستوران کی اف سی

این بار طرح حمله برای کشف طلا با اندکی چاشنی دیجیتال همراه است. مشتریان در آفریقای جنوبی در کنار کسب یک شانس پیروزی فقط با خرید یک ظرف غذای طلایی رستوران کی اف سی ، می‌‌‌‌‌‌توانند از یک نمونه فناوری واقعیت افزوده موسوم به «کشف طلا در کی اف سی» نیز استفاده کرده و شانس کسب جوایز دیگر از جمله غذا‌‌‌‌‌‌های موجود در منوی رستوران و مقدار طلای بیشتر را داشته باشند.

رستوران کی اف سی

تیم بازاریابی کی اف سی آفریقای جنوبی دست به این ابتکار زده است.

با ثبت نام در وب‌سایت «کشف طلای کی اف سی» به آدرس www.kfcgoldhunt.co.za و با استفاده از تلفن هوشمند امکان شکار ظرف‌‌‌‌‌‌های غذای طلایی، مشاهده و نگهداری آن‌‌‌‌‌‌ها در یک جعبه طلایی به لطف فناوری واقعیت افزوده تا زمان اعلام نتایج و در نهایت نقد کردن نشان طلایی وجود دارد.

با این حال، به کمک فناوری دیجیتال و ایجاد امکان کسب یک تجربه جدید، بر خلاف کمپین‌‌‌‌‌‌های متداول از نوع واقعیت افزوده که تصاویری با لایه‌‌‌‌‌‌های متعدد در آن ارائه می‌‌‌‌‌‌شوند، نوآوری نهفته در کمپین تبلیغاتی کی اف سی ، جوایزی را در نظر گرفته است که کمبود آن میان مشتریان چشمگیر است.

رستوران کی اف سی

در همین اثناء، برای اولین بار شعبه رستوران کی اف سی در منطقه «اورنج گراو»، واقع در ژوهانسبورگ (شهر طلا)، به معنای واقعی کلمه یک شبه رنگ و لعاب طلایی به خود گرفت.

 

این رستوران از زمان آغاز به کار خود در سال ۱۹۷۱، مرغ سوخاری معروف کی اف سی را با دستور پختی عالی و تمام عیار و ترکیبی از ۱۱ گیاه و ادویه مختلف به همگان ارائه داده است. در این راستا سالانه تقریبا ۱۵۰ هزار نفر مشتری به این رستوران مراجعه می‌‌‌‌‌‌کنند. رقم فوق از بدو تاسیس شعبه تاکنون در مجموع به هفت و نیم میلیون نفر مشتری رسیده است.

منبع: www.adsoftheworld.com

لینک کوتاه
https://www.imarketor.com/HDnEd

839 نوشته
آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند