رشد صنعت تبلیغات اقتصاد را رونق می بخشد

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

رشد صنعت تبلیغات باعث رونق اقتصاد ملی شده و در افزایش درآمد بنگاه های اقتصادی و درآمد مالیاتی دولت موثر است. هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران با اشاره به این مطلب گفت: متأسفانه طی سالهای اخیر به ویژه سال جاری به دلیل رکود اقتصادی، هزینه های تبلیغاتی کاهش یافته است.

سفیدی با تأکید بر نقش تبلیغات در توسعه اشتغال، خواستار حمایت از صنعت تبلیغات شد و گفت: باید با برداشتن قیود مختلف از دست و پای صنعت تبلیغات، از جمله ارائه برخی تسهیلات مالیاتی، راه رشد صنعت تبلیغات را هموارتر ساخت.

وی تأسیس یک آژانس تبلیغاتی جدید را بستر ساز ایجاد و حمایت از 30 شغل به طور مستقیم و غیرمستقیم ارزیابی کرد و گفت: با خروج از رکود اقتصاد، و باور مندی به اهمیت تبلیغات در رشد اقتصاد و تجارت، می توان از طریق صنعت تبلیغات به توسعه اشتغال زایی کمک کرد.
رئیس جشنواره تبلیغات ایران گفت: در صورت حمایت لازم، این دبیرخانه آماگی دارد نقش صنعت تبلیغات در اقتصاد ملی ایران را به عنوان یک پروژه تحقیقاتی انجام دهد.

سفیدی در ادامه این گفت و گو با اشاره به تبلیغات جدید، گفت: تبلیغات جدید باید بر اساس اصول اساسی از جمله حقیقت، مشروعیت ضوابط اخلاقی و مسئولیت اجتماعی شکل گیرد که می توان آن را نوعی “تبلیغات دموکراتیک” نیز توصیف کرد.

وی همچنین خلاقیت را روح و هسته اصلی تبلیغات دانست و گفت: یک تبلیغ خلاق، قطعاً اثربخش است و حق انتخاب مشتری را توسعه می بخشد.

یادآور می شود سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران 14 اسفندماه در دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

برای مطالعه مقالات بیشتر درباره تبلیغات می‌توانید به مقالات بخش تبلیغات مراجعه کنید.

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0
بیشتر بخوانید:  ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره ای ؛ دلیل واقعی جلوگیری از واردات لوازم خانگی به ایران