رشد 34 درصدی با یک کمپین تبلیغاتی ارزان قیمت

معمولاً وقتی نام از بی‌ام‌دابلیو BMW در یک کمپین تبلیغاتی می‌آید، ذهن‌ها به سمت هزینه‌های گزاف معطوف می‌شود. ولی این‌بار شاهد یک کمپین تبلیغاتی Promotional Campaign کم‌هزینه از بی‌ام‌دابلیو هستیم که در عین موفقیت حتی رشد چشم‌گیری در هدف خود داشته است.

شرکت بی‌ام‌دابلیو جهت معرفی مدل 116i خود که یک هاچ‌بک شهری است اقدام به برگزاری کمپین تبلیغاتی جالبی در پارکینگ یک رستوران کرده است. هدف اصلی این کمپین تبلیغاتی، معرفی مدل 116i با قیمت مناسب و با شعار «می‌توانی احساس کنی که در بی‌ام‌دابلیو هستی You can already feel in BMW» بوده است.
در این کمپین تنها از یک برچسب گرد به شکل لوگوی بی ام دابلیو BMW استفاده شده بود. بدین ترتیب زمانی که مشتریان رستوران جهت صرف غذا به رستوران می‌رفتند، این پرچسب‌ها بر روی فرمان اتومبیل‌های پارک شده در پارکینگ چسبانده می‌شد.
رشد 34 درصدی با یک کمپین تبلیغاتی ارزان قیمت 2
مشتریان پس از صرف غذا و سوار شدن به اتومبیل خود، متوجه لوگوی BMW روی فرمان خود شده و با برداشتن آن و نگاه کردن به پشت برچسب، شاهد شعار کمپین، عکس بی ام دابلیو سری یک و قیمت خودرو بودند.
طبق اعلام برگزارکنندگان این کمپین تبلیغاتی، آمار مراجعه‌کنندگان تست رانندگی رایگان با این ماشین در مراکز فروش، بیش از 34 درصد نسبت به ماه گذشته رشد داشته است.

این کمپین تبلیغاتی ارزان قیمت مورد بسیار قابل توجه‌ای است که در عین ارزان بودن، هیچ لطمه‌ایی به ارزش برند BMW نمی‌زند و حتی با یک شعار بسیار مناسب و نوع قرارگیری و اجرای آن، یک نوع القای احساسی در مورد برتری بی‌ام‌دابلیو نسبت به خودروی فعلی مخاطب ایجاد می‌کند.
رشد 34 درصدی با یک کمپین تبلیغات ارزان قیمت