سلبیریتی ها نیز از بی‌خوابی رنج می‌برند؛ کمپین تبلیغاتی با حضور جنیفر آنیستون

بی خوابی جنیفر آنیستون
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

جنیفر آنیستون، بازیگر معروف دنیای هالیوود، در کمپین تبلیغاتی شرکت داروسازی «ایدورسیا»، ماجرای بی‌خوابی‌های خود را با مردم به اشتراک گذاشته تا به 25 میلیون آمریکایی که از بی خوابی رنج می‌برند نشان دهد که تنها نیستند.

جنیفر آنیستون از بی خوابی رنج می‌برد

«اختیار شب و روزت را در دست بگیر» یا Seize the Day and Night، نام یک کمپین آموزشی ملی است که توسط بازیگر معروف و شناخته شده سریال «Friends» برگزار می‌شود. جنیفر آنیستون بر اساس تجربیات خود، نقطه نظرات مختلف را در مورد چگونگی غلبه بر مشکلات ناشی از کمبود خواب در طول روز را با دیگران در میان می‌گذارد.

 

کمپین فوق که توسط طیف گسترده‌ای از منابع گوناگون برای کمک به افراد و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی پشتیبانی می‌شود، چشم مردم را به روی تاثیرات منفی بی‌خوابی بر روی زندگی روزانه و شبانه خود باز خواهد کرد.

این کمپین با توجه به عواقب منفی بی خوابی بر روی بدن انسان که افراد در صددند با تمرکز بر روی رژیم غذایی و انجام حرکات ورزشی آن‌ها را نادیده بگیرند، بخشی از تعهد چند ساله جنیفر آنیستون و ایدورسیا مبنی بر همکاری با یکدیگر در راستای اطلاع رسانی، الهام بخشیدن و توانمند سازی مردم برای لذت بردن از یک استراحت کامل شبانه را شامل می‌شود. در ادامه آنیستون با حضور فعال در یک سری آگهی‌های تبلیغاتی دیجیتال و تلویزیونی بر آن است تا یک سری منابع کمکی و آموزشی را به مردم معرفی کرده و به مبتلایان به بی‌ خوابی بگوید که تنها نیستند.

بیشتر بخوانید:  سلبریتی هایی که بیشترین فالوور فیک را در اینستاگرام دارند

آنیستون در اظهار نظری گفت:

«درگیری من با چالش بی خوابی از سال‌ها پیش شروع شد بنابراین حالا دیگر داشتن یک خواب شبانه خوب و کامل به یکی از اولویت‌هایم در زندگی تبدیل شده است. اگر یک شب خوب نخوابم، فردای آن، روز واقعا سختی خواهم داشت. امیدوارم که با کمک گرفتن از ایدورسیا، ما همگی بتوانیم سلامت خواب را در اولیت قرار داده و در مورد مشکلات خواب خود با یکدیگر حرف بزنیم.»

در حال حاضر بی خوابی زندگی حدودا 25 میلیون نفر آمریکایی را تحت تاثیر قرار داده و علم ثابت کرده که بی خوابی و کمبود خواب با مشکلات عدیده ای از جمله اختلال در توانایی تمرکز، تغییرات در خلق و خو و سطح انرژی افراد مرتبط است. عدم کنترل این مشکل می‌تواند منجر به بروز اختلالات روانپزشکی، بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت نوع 2، سوء مصرف مواد و زوال عقل در افراد شود.

بیشتر بخوانید: بهترین آگهی ‌های تبلیغاتی خودرو در سال 2021

 

لینک منبع: thedrum.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0