بستن
مقاله

روز اول گردهمایی بازاریابی جهانی در تهران برگزار شد Global marketing summit 2015

Global Marketing Summit in Tehran 2015 Discussion Panel- Photo By Mani Lotfizadeh

« گردهمایی بازاریابی جهانی » یا Global marketing summit 2015 با حضور مدیران عالی‌رتبه و مجرب بین‌المللی روز شنبه ۳۰ آبان‌ماه ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران آغاز به ‌کار کرد. این گردهمایی که از مهم‌ترین رخدادهای بازاریابی در دنیا به ‌شمار می‌رود، با سخنرانی مدیران شرکت‌هایی همچون پی‌اند‌جی، لگو و … برگزار شد.
gmstehran2015 1
در ابتدای مراسم آرش وفاداری مدیرعامل شرکت ماناپیام Manapayam و اولین سخنران گردهمایی بازاریابی جهانی، با اشاره به چالش‌ها و فرصت‌های منحصربه‌فرد ارتباطات در ایران گفت: « یک سازمان پیام‌­های متفاوتی را به انواع مخاطبان خود صادر می­‌کند که یکی از اصول اولیه ارتباطات، ارسال پیام درست به مخاطب درست است و این کار باید به صورت مستمر صورت گیرد.»
Arash Vafadari Mana Payam CEO at Global Marketing Summit in Tehran
یکی دیگر از سخنرانان این گردهمایی، لارس زیلبربائر، مدیر رسانه‌های اجتماعی گروه لگو Lego بود. او در سخنرانی خود درباره چگونگی برقراری ارتباطی مؤثر با مشتریان اظهار داشت: «وقتی فرزندان ما به دنیا می­‌آیند بیشتر آنها از خلاقیت برخوردارند­­، اما متاسفانه تعداد محدودی این خلاقیت را تا بزرگسالی برای خود حفظ می‌­کنند. ما در لگو تلاش کردیم با محصولی که شاید ایده آن ابتدایی بوده است، خلاقیت را تا مرحله بزرگسالان استمرار بخشیم تا بتوانیم افرادی مستعد برای جامعه آموزش دهیم.»
lego brand gmstehran2015
وی درباره استمرار تولید و ماندگاری محصول خود در بازار گفت: «امروز با گسترش شبکه­‌های اجتماعی، ما خودمان را تنها به محصول متمرکز نکرده‌­ایم، بلکه برای معرفی آنها از رسانه‌­های مختلف استفاده می‌­کنیم تا بتوانیم این محصولات را در جامعه نهادینه کنیم؛چراکه قدرت رسانه، قدرتی بلامنازع است و باید متوجه باشیم که امروزه از رسانه‌­های اجتماعی برای بازاریابی و خلق تقاضا استفاده می‌شود.»

در ادامه آلکس ملوف مدیر ارتباطات سازمانی پی‌اندجی P&G در مورد چگونگی ساخت یک برند قدرتمند صحبت کرد و پس از آن آلپر اروگو مدیر بازاریابی یونیلور ترکیه Unilever Turkey در مورد استفاده از افراد مشهور در کمپین‌های بازاریابی و نقش آنها در موفقیت اینگونه کمپین‌ها صحبت شد.

قائم مقام مدیرعامل محصولات زیبایی هنکل Henkel Beauty Care در مورد استراتژی‌های تعاملی و ارتباطی با مشتری سخنرانی کرد. استفان ریوبک به ارائه نمونه‌های موفقی از کمپین‌های شوارزکوف در مورد محصولات زیبایی پرداخت.
gmstehran2015
سیواکومار از مدیران وب‌سایت سیمپلیفای Symplify.com در مورد قواعد و نقش استفاده از احساسات در بازاریابی صحبت کرد.

گردهمایی بازاریابی جهانی توسط شرکت پی‌ورلد «Pworld» با همکاری شرکت ماناپیام در روزهای ۳۰ آبان و اول آذرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

مقاله‌های مرتبط را مطالعه کنید
« گردهمایی بازاریابی جهانی » روز یکشنبه اول آذرماه ۱۳۹۴ در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه
کمتر از دو هفته دیگر گردهمایی بازاریابی جهانی برگزار می‌شود: فرصتی برای آگاهی از استانداردهای
بهترین دوره سئو کدام است و دوره‌های آموزشی آنلاین سئو چه فایده‌ای دارد؟ اگر جزو
برچسب : Global marketing summit 2015برند لگوشرکت پی‌ورلدشرکت ماناپیامگردهمایی بازاریابی جهانیمحصولات زیبایی هنکلمدیر ارتباطات سازمانی پی‌اندجیمدیر رسانه‌های اجتماعی گروه لگو
آیمارکتور

آیمارکتور

آیمارکتور به عنوان یک رسانه مستقل و مشاور در حوزه بازاریابی ، برندینگ و تبلیغات فعالیت می‌ کند. آیمارکتور با هدف بررسی و معرفی کمپین های بازاریابی ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغات برندهای داخلی و خارجی و همچنین ارائه به روزترین مقالات این حوزه‌ها راه‌اندازی شده است.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
امسال با شروع هفته کتاب ، شهر رنگ و بوی…