رولکس و فراری ، معتبرترین برندها در دنیا!

معتبرترین برند­ها
به این مطلب رای دهید:
کل: 0 میانگین: 0

بر اساس نتایج تحقیقات جدید شرکت تحقیقاتی «رپ ترک»، دو برند رولکس و فراری در صدر فهرست معتبرترین برندها در جهان قرار گرفتند. این بررسی چندجانبه یکی از اولین تلاش­‌های جامع و گسترده برای کشف معتبرترین شرکت­‌های جهان به دنبال وقایع بی‌سابقه بک سال گذشته به شمار می­‌رود.

در ابتدای این مسیر به تجزیه و تحلیل عملکرد ۲۰۰۰ شرکت مختلف از ۱۵ اقتصاد بزرگ دنیا پرداخته شد. از آنجا به بعد، برای احراز شرایط، یک شرکت نیاز به درآمد بین‌المللی بیش از ۲ میلیارد دلاری داشت. عوامل گوناگون از جمله نوآوری، محل کار، رهبری و عملکرد مالی در این آمار دخیل بودند.

گروه «Lego» با کسب ۸۰٫۴ امتیاز در رأس این فهرست ایستاد. در رتبه‌‌های بعدی این فهرست به ترتیب رولکس با ۷۹٫۶ و فراری با ۷۸٫۸ امتیاز قرار دارند. رتبه‌های بعدی نیز به ترتیب به بوش (۷۸٫۱ امتیاز)، برند سازنده موتورسیکلت «هارلی -دیویدسون» (۷۸٫۱ امتیاز)، canon (۷۷٫۶ امتیاز)، آدیداس (۷۷٫۶ امتیاز)، والت دیزنی (۷۷٫۵ امتیاز)، مایکروسافت (۷۷٫۱ امتیاز) و سونی (۷۷٫۰ امتیاز) اختصاص پیدا کردند.

معتبرترین برندها

در این میان برخی برند‌ها به عنوان معتبرترین برندها از قدیم و به طور سنتی همواره در این فهرست جای داشته‌اند که می‌توان به بی ام دبلیو با ۷۶٫۱ امتیاز اشاره کرد که بر روی پله بیست و سوم فهرست فوق ایستاده است.

در ادامه رولز رویز با کسب ۷۶٫۰ امتیاز رتبه بیست و هفتم، شانل با کسب ۷۵٫۶ امتیاز رتبه سی و سوم، هواپیمایی سنگاپور با کسب ۷۵٫۱ امتیاز رتبه سی و هشتم، جورجیو آرمانی با کسب ۷۴٫۱ امتیاز رتبه شصت و یکم، گروه LVMH با کسب ۷۴٫۱ امتیاز رتبه شصت و سوم، هواپیمایی امارات با کسب ۷۳٫۷ امتیاز رتبه شصت و نهم، شرکت خودروسازی «دایملر» با کسب ۷۳٫۴ امتیاز رتبه هفتاد و پنجم، بربری با کسب ۷۳٫۳ امتیاز رتبه هشتاد و سوم، پرادا با کسب ۷۳٫۳ امتیاز رتبه هشتاد و چهارم، هیلتون با کسب ۷۳٫۲ امتیاز رتبه هشتاد و ششم، هرمس با کسب ۷۳٫۲ امتیاز رتبه هشتاد و هشتم و شرکت مد و پوشاک رالف لورن با کسب ۷۳٫۱ امتیاز رتبه نود و یکم را به دست آوردند.

فراری و لکسوس به عنوان دوتا از معتبرترین برند­ها جوانب مختلف دنیای لوکس و اشرافی را به تصویر می‌کشند اما یک چیز در میان همه آن‌ها مشترک است: برتری پایدار. به نظر می‌رسد که مصرف‌کنندگان هم به کیفیت و هم به ثبات احترام می‌گذارند.

منبع: www.robbreport.com