حضور رونالدو در برگرکینگ برای تبلیغ برگر گیاهی این برند

رونالدو در برگرکینگ
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

کویت، کشور و بازاری که گوشت در آن پادشاه غذا‌ها است، با استقبال جوانان از سبک زندگی جدید و رژیم غذایی گیاهی، شاهد تغییر رفتار بخش بزرگی از جامعه شد. در این میان بسیاری از برند‌ها شروع به کار و فعالیت بر اساس آن کردند اما تعداد کمی از آن‌ها توانستند از پس آزمون زمان و قضاوت بدبینانه دوستداران و علاقمندان به گوشت برآیند. حضور بدل رونالدو در برگرکینگ نیز برای همین منظور برنامه ریزی و طراحی شده است.

البته مردم حق داشتند با نا امیدی قضاوت کنند زیرا جایگزین‌های گیاهی طعمی نه چندان دلچسب داشته و منطقه ای که به طور سنتی تحت سلطه گوشت بود، نتوانست گزینه ای جذاب برای تعداد فزاینده مصرف کننده محصولات گیاهی عرضه کند. در این میان برگرکینگ در شرایطی مشغول معرفی و ارائه طیف گسترده ای از برگر‌ها و محصولات گیاهی خود بود که بازار برای آن آماده به نظر نمی‌رسید.

بنابراین آژانس تبلیغاتی «M&C Saatchi» چگونه توانست این طیف محصولات متنوع را به شیوه ای هیجان انگیز اما جذاب برای مصرف کننده عرضه کند؟

به عنوان یک فرصت جدید برای برند، برگرکینگ از سال 1954 تاکنون به دلیل محصولات خود با طعم‌های عالی پادشاه مزه‌ها نام گرفته است. به همین دلیل، ماموریت واقعی پیش روی برند این بود که ابتدا همه دوستداران گوشت را با بزرگ ترین مانع یعنی طعم سبزیجات آشتی دهد.

آژانس تبلیغاتی M&C Saatchi برای راه یافتن به قلب و شکم کویتی‌ها به سراغ یک ترکیب برنده سرگرم کننده رفت و به آمار و ارقام دل بست: کمدی، درام و فوتبال.

M&C Saatchi از طریق یک فیلم تبلیغاتی غیر عادی اما هوشمندانه داستان حضور یک بدل کریستیانو رونالدو در برگرکینگ را بیان می‌کند. او مردی ساده لوح است که با اعتماد به نفس بیش از حد واقعا اعتقاد دارد که بسیار شبیه به کریستیانو رونالدو معروف می‌باشد.

در ادامه به وضوح متوجه می‌شویم که واقعیت آن چیزی نیست که او فکر می‌کند. در نهایت به این نتیجه می‌رسیم که برخی چیز‌ها به خوبی نسخه اصلی نیستند. از آن جمله می‌توان به برگر گیاهی برگرکینگ اشاره کرد. در قالب این آگهی تبلیغاتی جذاب و هیجان انگیز مقایسه ای سرگرم کننده و غیر منتظره بین بدل رونالدو و محصول جدید برگرکینگ اتفاق افتاده است.

خروجی کار فوق العاده عالی و جالب بود. حضور رونالدو در برگرکینگ برای این آگهی جذاب سرگرم کننده جایزه «Caples» را در شاخه تلویزیون و تبلیغات کسب کرد و شروعی را برای کمپین تبلیغاتی محصولات گیاهی برگرکینگ رقم زد. کمپین تبلیغاتی جدید برگرکینگ وعده می‌دهد که برگر‌ها و محصولات گیاهی برند دقیقا همان طعم و مزه خوب محصولات اصلی را برای علاقمندان تداعی خواهد کرد.

منبع: www.lbbonline.com

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0