بستن

رونمایی از لوگوی جدید تیم ملی ایتالیا در آستانه مسابقات جام جهانی روسیه

italy-logo-1900x700_c

فدراسیون فوتبال ایتالیا (Federazione Italiana Giuoco Calcio; FIGC) در آستانه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه پس از یک دهه نسبت به تغییر لوگوی خود اقدام کرد. لوگوی جدید تیم ملی ایتالیا پس از سه سال بررسی، انتخاب شده است. در طراحی لوگو سادگی و ستاره‌های قهرمانی و پرچم ایتالیا در اولویت قرار گرفته‌اند. در این طرح جدید تمرکز بیشتری روی ستاره‌های قهرمانی تیم ملی ایتالیا در جام جهانی شده است.
تیم ملی ایتالیا در سال های ۱۹۳۴، ۱۹۳۸، ۱۹۸۲ و ۲۰۰۶ قهرمان جهان شده و در کنار آلمان، پس از برزیل پرافتخارترین کشور جهان به حساب می‌آید. از سال ۱۹۵۲، برای اولین بار کلمه «ایتالیا» نیز در لوگوی جدید درج شده است.

ایتالیا از سال ۱۹۱۱ پوشیدن پیراهن آبی را برای تیم ملی آغاز کرد. لوگوی تیم ملی فوتبال ایتالیا، آخرین بار در سال ۲۰۰۷ تغییر داده شده بود.

برچسب : بازآفرینی لوگوتیم فوتبال ایتالیاجام جهانی ایتالیاطراحی لوگوطراحی لوگو جدیدلوگوی ایتالیالوگوی جدیدلوگوی جدید تیم ملی ایتالیا
سهیل قدری

سهیل قدری

مشاور در زمینه طراحی و ایده‌پردازی کمپین‌های بازاریابی ، برندینگ و دیجیتال مارکتینگ هستم و افتخار همکاری با برندهایی همچون بانک سامان، تاژ، نوتلا، کیندر و گروه صنعتی گلرنگ را دارم.

دیدگاه خود را وارد نمایید

پیشنهاد میکنیم بخوانید
طبق آخرین آمار منتشر شده از سوی شاپرک ماهیانه یک…