رویکرد استارتاپی مک‌ دونالد، گوگل و کیپر

رویکرد استارتاپی
به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0

رویکرد استارتاپی، نگاهی جدید در شرکت‌های بزرگ امروزی است که حتی برندهای مطرحی مثل مک دونالد، گوگل و کیپر هم در طراحی استراتژی خود، جایگاه ویژه‌ای برای آن در نظر گرفته‌اند. در ادامه به توضیح وضعیت هر یک از سه برند نام برده شده برای استفاده از هوش مصنوعی و رویکرد استارتاپی میپردازیم:

  • رویکرد استارتاپی مک دونالد

خبر خرید استارتاپ Apprente که از هوش مصنوعی برای درک گفتار در چندین زبان مختلف استفاده می‌کند، توسط شرکت مک دونالد به یک بمب خبری تبدیل شد چراکه این تکنولوژی می‌تواند در بخش ماشین‌روی رستوران‌های مک دونالد و کیوسک‌های سفارش اتوماتیک و اپ موبایل نیز مورد استفاده قرار گیرد. پیش از این هم مک دونالد با استفاده از تکنولوژی فروش خود را ارتقا داده بود و این سومین معامله مک دونالد در حوزه فناوری در سال جاری است.

رویکرد استارتاپی

شرکت‌های بزرگ علاقه‌ی شدیدی به فناوری‌های حوزه هوش مصنوعی و رویکردهای استارتاپی پیدا کرده‌اند. به عنوان مثال اکنون چرخ‌های خریدی وجود دارند که می‌توانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق همین چرخ‌ها هزینه مربوطه را پرداخت نمایید، بنابراین دیگر نیازی نیست تا در صف‌های طولانی صندوق منتظر نوبت خود برای پرداخت محصولات بایستید. Caper برای استفاده از این فناوری قراردادی 10 میلیون دلاری را با Lux Capital به امضا رسانده است.

رویکرد استارتاپی

  • رویکرد گوگل

گوگل نیز به کمک هوش مصنوعی به طراحی سیستمی برای کنترل کردن کودکان پرداخته است. این دستگاه با اسکن مداوم حرکات کودکان قابلیت تشخیص غیر عادی بودن وضعیت کودک یا نشان دادن الگو‌های رفتاری غیر عادی را دارد. همچنین این دستگاه می‌تواند شما را تا 10 دقیقه قبل از بیدار شدن فرزندتان مطلع سازد.

بیشتر بخوانید:  راهنمای خرید کولر گازی برای خانه - از صفر تا صد

رویکرد استارتاپی

به این مطلب رای دهید:
میانگین: 0