ریبوک : زمین بسکتبال مخصوص به خود را بسازید

ریبوک : زمین بسکتبال مخصوص خود را بسازید | آیمارکتور

ریبوک دست به ارائه ابزاری خاص در تلفن همراه زده تا به کودکان و نوجوانان کمک کند که زمین‌های بسکتبال موقت را با استفاده از عناصر محیط اطراف مثل دیوار‌ها، حصار‌ها، پارکینگ‌ها و کوچه‌ها بسازند.

این فناوری که بخشی از کمپین بزرگ تر «Courting Greatness» در فصل پاییز و زمستان به شمار می‌رود، قابلیت‌های دوربین و ابعاد موجود در تلفن همراه را با واقعیت افزوده هماهنگ کرده و به کاربران کمک می‌کند تا ابعاد یک زمین بسکتبال استاندارد از جمله پرتاب آزاد، خطوط سه امتیازی، کلید‌ها و حلقه‌های سه متری را بسنجند.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی خودرو | خرید خودرو از کدام سایت اینترنتی بهتر است ؟

کلیپ کوتاه CrateMaster

یک فیلم کوتاه تحت عنوان «CrateMaster» ظرافت و خلاقیت جوانان در سطح شهر و همچنین مسائل مربوط به دسترسی به فضا‌های شهری را نشان می‌دهد.

ریبوک با استفاده از فناوری موبایل به دنبال راه اندازی یک کمپین هدفمند در راستای حمایت از جوانانی است که ممکن است منابع لازم برای دسترسی به امکانات ورزشی رسمی را در اختیار نداشته باشند. آشنایی نوجوانان و جوانان با فناوری واقعیت افزوده امکان انجام این کار را به وجود می‌آورد.

به محض دانلود «Courting Greatness»، دوربین 3 تا 6 متر دور تر از فضای بازی را نشان داده و یک سری افکت‌های واقعیت افزوده را در اختیارتان می‌گذارد تا با گچ یا نوار علامت بزنید و طبق مقررات یک زمین بازی استاندارد بسازید.

بیشتر بخوانید : فیلیمو یا نماوا ؟ اسنپ یا تپسی ؟ دیجی کالا یا درسا ؟

ریبوک همچنین از هنر یک سری هنرمندان محلی در چندین شهر ایالات متحده آمریکا برای ایجاد زمین‌های بازی مخصوص به خود استفاده می‌کند. اولین مورد در این زمینه، همکاری با یک گروه هنری فعال در صنعت مد موسوم به «New York Sunshine Install Team» است که با استفاده از مواد خام و صنعتی یک سازه موفتی در بروکلین ایجاد کرد.

ریبوک تلاش می‌کند تا مسیری تازه را در پیش بگیرد. «ژان ریموند» در ماه سپتامبر به ریبوک پیوست تا استراتژی برند جدیدی را با همکاری مدیر بازاریابی هنری شرکت، جیده اوسیفسو، توسعه دهد. برای حمایت از ابتکار عمل، اوسیفسو در حال راه اندازی یک آژانس خلاقیت داخلی درون سازمانی است.

 

منبع : www.marketingdive.com